Sorum var Kızlar çok acil bakar mısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melisa Azra Ebru tarafından oluşturulan Kızlar çok acil bakar mısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 461 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar çok acil bakar mısınız
Konbuyu başlatan Melisa Azra Ebru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kız annesi💕🌺

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Çok teşekkür ederim kuzum dediğin gibi yapicam kafama takmamaya çalışcam zaten sürekli dualar okuyorum annem de hiç bir şekilde besmele çekmeden ayaginla girme bir yere dedi öyle yapıyorum çünkü yıllar önce arkadaşıma musallat olmuşlardı kız kendinde degildi sürekli onunla konuşuyorlardı kiz 2 ay kendine gelemedi hocalara gitti sürekli ondan dolayı korkmaya başladım bir an
Regl biter bitmez de kuranı kerimi aç oku canım . Zaten onu okuyamazsan büyük sorun vardır yada duaları dinlemek istemezsen besmele çekiyorsan hiç endişe etme dediğim gibi rüyanın etkisindesin hala . Rabbim içine huzur versin inşallah 🙏🏻 inşirah suresini de aç dinle kuzum oda çok iyi gelir

Melisa Azra Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Regl biter bitmez de kuranı kerimi aç oku canım . Zaten onu okuyamazsan büyük sorun vardır yada duaları dinlemek istemezsen besmele çekiyorsan hiç endişe etme dediğim gibi rüyanın etkisindesin hala . Rabbim içine huzur versin inşallah 🙏🏻 inşirah suresini de aç dinle kuzum oda çok iyi gelir
Tamamdır canim benim dediklerini yapicam regl de biter bitmez ilk işim Kur'an-ı Kerim'i okucam gece sırt üstü uyumustum acaba ondan mı bu rüyayı gördüm

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Tamamdır canim benim dediklerini yapicam regl de biter bitmez ilk işim Kur'an-ı Kerim'i okucam gece sırt üstü uyumustum acaba ondan mı bu rüyayı gördüm
Olabilir de kuzum normalde sağına dönüp yatmak daha iyi diyorlar ama ne kadar doğru bilemem sen gece yatmadan 3 ihlas 1 fatiha oku üzeirne üfleyip sağına dönüp yat kuzum

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar rüyamda üç harflilerin bana musallat olduğunu gördüm sonra hocaya gittim çıkardı üstümden ondan sonra hocaya çıkmadığını söyledim dedi hemen çıkmaz aklına getirmicen öyle cikcak dedi uyandım ama hala sanki etkisindeyim rüyanın uyandigim gibi bildiğim duaları okudum sizce ne yapmam lazım korkuyorum çok
Canm çok düşünmemeye çalış aklına geldikçede dua et

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank
Evet canim annem ile de danıştım sana vesvese veriyorlar dedi öyle bişey yok bir rüyadır dedi suyu aç su akarken rüyaydı geldi geçti de dedi öyle su akarken dediğin şey gitsin dedi öyle yapıcam dualar ediyorum sürekli ama aklımdan çıkmıyor ki sanki rüyadaki halimin içindeyim gibi içimden gülmek geliyor böyle tuhaf tuhaf şeyler içimden soyleniyor bilmiyorum anlatamıyorum böyle çok tuhaf rüya evet ama neden etkisinde kaldım anlayamadim annem yok diyor öyle şeyler ama bilmiyorum korkuyorum hala ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Okuyorum canım yani yoksa psikolojim bozulcak düşüne düşüne kendimi temizliğe verdim ama her oturduğum an aklimda o halim
Canım bir imama danış bı kaç güne hala aynı isen

Melisa Azra Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Canm çok düşünmemeye çalış aklına geldikçede dua et
Öyle yapıyorum canım benim çok saoll🙏♥️

Sürekli dua okuyorum canım geçmez ise etkisinde kalırsam hala gidicem çok teşekkür ederim 🙏

Sürekli dua okuyorum canım geçmez ise etkisinde kalırsam hala gidicem çok teşekkür ederim

Sürekli dua okuyorum canım geçmez ise etkisinde kalırsam hala gidicem çok teşekkür ederim
Rica ederim canım benim ❤️
♥️♥️😘

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar rüyamda üç harflilerin bana musallat olduğunu gördüm sonra hocaya gittim çıkardı üstümden ondan sonra hocaya çıkmadığını söyledim dedi hemen çıkmaz aklına getirmicen öyle cikcak dedi uyandım ama hala sanki etkisindeyim rüyanın uyandigim gibi bildiğim duaları okudum sizce ne yapmam lazım korkuyorum çok
Evde ekmek kirintilarina dikkat et bide kuran okuyun evde iyi olur

Tüm sayfalar yüklendi.