Sorum var Kızlar çok acil bakar mısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melisa Azra Ebru tarafından oluşturulan Kızlar çok acil bakar mısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 940 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar çok acil bakar mısınız
Konbuyu başlatan Melisa Azra Ebru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln

Melisa Azra Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Büyük ihtimal idrar yolu enfeksiyonu kapmışsın canım istersen bi sağlık ocağına git sana hap yada fitil verir çok geçmiş olsun
Bazen de arada böbreklerim de sancım oluyor sağlık ocağı bişey yapamayz hastaneye git dedi ne kadar temiz tutsam da iç camasirimi degistirsem de hemen ardından tekrar koku yapıyor kıyafetime kadar siniyor artık midem kaldırmiyor canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun kuzum enfeksiyon olmuş olabilir hastaneye git
Evet bitanem gidicem hastaneye çünkü midem artık kaldırmıyor ne kdr dikkat Etsem de hijyen konusunda tekrar aynı koku

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Bazen de arada böbreklerim de sancım oluyor sağlık ocağı bişey yapamayz hastaneye git dedi ne kadar temiz tutsam da iç camasirimi degistirsem de hemen ardından tekrar koku yapıyor kıyafetime kadar siniyor artık midem kaldırmiyor canim

Evet bitanem gidicem hastaneye çünkü midem artık kaldırmıyor ne kdr dikkat Etsem de hijyen konusunda tekrar aynı koku
Rabbim şifa versin canım benim

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank

Enfeksiyon böbreklerede vurur canım demekki senin enfeksiyon baya ilerlemiş doktora görün yine de bir de cinsel ilişkiye fazla girme bu aralar oda enfeksiyonu çok arttırmakla beraber ağrı yapar inşallah iyileşirsin

Melisa Azra Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Enfeksiyon böbreklerede vurur canım demekki senin enfeksiyon baya ilerlemiş doktora görün yine de bir de cinsel ilişkiye fazla girme bu aralar oda enfeksiyonu çok arttırmakla beraber ağrı yapar inşallah iyileşirsin
Evt canım zaten ilişkiye giremiyoruz çok fazla ağrı oluyor sonrasın da yanma kaşıntı daha çok oluyor randevu alıp gidicem hastaneye inşallah geçer ilaçlar kullandim geçmedi ama internette rahim kanseri falan deniyor korkuyorum

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Evt canım zaten ilişkiye giremiyoruz çok fazla ağrı oluyor sonrasın da yanma kaşıntı daha çok oluyor randevu alıp gidicem hastaneye inşallah geçer ilaçlar kullandim geçmedi ama internette rahim kanseri falan deniyor korkuyorum
İnternete bakarsan kanseri bırak direk tahtalıköy yolcusu olarak gösteriyor insanı🤣🤣🤣🤣sen canını sıkma ben de hamileyken enfeksiyon kapıyprdum bana Doktorum SEF diye bir ilaç vermişti bak o iyi gelmişti istersen doktora danışıp sende bir dene belki faydası olur

İnternete bakarsan kanseri bırak direk tahtalıköy yolcusu olarak gösteriyor insanı🤣🤣🤣🤣sen canını sıkma ben de hamileyken enfeksiyon kapıyprdum bana Doktorum SEF diye bir ilaç vermişti bak o iyi gelmişti istersen doktora danışıp sende bir dene belki faydası olur
Birde koku ve kaşıntı mantara da işaret eder enfeksiyonla beraber mantar da olabilir onun için de merhem verebilir inşallah bir an önce toparlarsın🙏🙏

Birde koku ve kaşıntı mantara da işaret eder enfeksiyonla beraber mantar da olabilir onun için de merhem verebilir inşallah bir an önce toparlarsın🙏🙏

M

Melek.fatosh

Guest
Ma
Kızlar bu bir aydır vajinam da aşırı bir kaşıntı oluyor birde kötü bir koku oluyor resmen dışarı kadar yayılıyor sizce ne olabilir
Mantar enfeksiyonu ola bilir hemen doktorunuza gidin ve bide doğuma kadar asla cinsel ilişkiye girmeyiniz eşinizden tekrar size bulasa bilir.siz enfeksiyon kapinca eşinize bulaştıriyorsunuz sonra o sizi tekrar yani bu sebeb ikinizde aynı zamanda doktora gidiceksiniz ve ilaç tedavisi yapilicak. Hemen gidin bebek zarar görmesin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar