Kizlar cok acil cevap vere bilirmisiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Neslihan gayiranal tarafından oluşturulan Kizlar cok acil cevap vere bilirmisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 416 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar cok acil cevap vere bilirmisiniz
Konbuyu başlatan Neslihan gayiranal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ela_1993

Neslihan gayiranal

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bebegim bu gun bir aylik oldu ama burnunda tikaniklik var burnunu serum sıkıp temizlesem olurmu oglumdada yapiyodum ama kac aylikti yaptimda hatirlamiyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kizlar bebegim bu gun bir aylik oldu ama burnunda tikaniklik var burnunu serum sıkıp temizlesem olurmu oglumdada yapiyodum ama kac aylikti yaptimda hatirlamiyorum
Şahsen ben belirli bir aya kadae serum fizyolojik kullanmadım doktor burnu çok hassas o yüzden sadece kendi sütünü sağıp içinin yumuşamasını bekle o akar demişyi sütümü sağıp yavaş tempo işe burnunu dipten uca sıkardım öyle temizlerdin oğluma ilk serum fizyolojiği 10 aylıkken ciğer enfeksiyonu geçirdiği zaman yapmıştım

Ela_1993

Kayıtlı Üye
rank
ben banyo yaptirib öyle elimle çika
ben banyo yaptirdiyorum öyle çikartiyordum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar