Kizlar cok acil resimli midesi bulanan arkadaşlarım lutfen bakmasın şimdiden kusura bakmayin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Azra melis Ebru tarafından oluşturulan Kizlar cok acil resimli midesi bulanan arkadaşlarım lutfen bakmasın şimdiden kusura bakmayin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 604 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kizlar cok acil resimli midesi bulanan arkadaşlarım lutfen bakmasın şimdiden kusura bakmayin
Konbuyu başlatan Azra melis Ebru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ömer halis**musaf arda

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 38 haftalik hamileyim fakat böyle yesil bir akintim geliyor sürekli neden olabilir yaşayan var mı

Ekli dosyalar

• 20230816_131151.jpg
    20230816_131151.jpg
    836.9 KB · Görüntüleme: 119

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kizlar 38 haftalik hamileyim fakat böyle yesil bir akintim geliyor sürekli neden olabilir yaşayan var mı
Mantar ve enfeksiyon fitil işe yarar kullndm mi ?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kaşıntı ve koku var canim bir çok kez ilaç kullandım ama geçmedi ne yapicam bilmiyorum bebeğe geçermi
Canım mor travacort var bire bir mutlaka al hemen etki eder kaşıntıyı geçirir

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Geçme ihtimali var tedavi olman lazım doktora git tekrar ilaç al benimde hamileyken olmuştu en son böbreklerime kadar ilerlemişti çok acılı zor günlerdi
Oyle yapicam doktordan birdaha ilaç isticem canim

Mantar ve enfeksiyon fitil işe yarar kullndm mi ?

Canım mor travacort var bire bir mutlaka al hemen etki eder kaşıntıyı geçirir
Fitil verdi canim kullandım geçmedi toz verdi kullandım geçmedi geçiyor gibi oluyor tekrarlıyor yine dediğin kremi alicam canim

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Oyle yapicam doktordan birdaha ilaç isticem canim

Fitil verdi canim kullandım geçmedi toz verdi kullandım geçmedi geçiyor gibi oluyor tekrarlıyor yine dediğin kremi alicam canim
Cok geçmiş olsun canim benim zaman kaybetmeden al bende de hiç bir şey işe yaramadı ama o geçirmedi

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
Cnm o mantar galiba benimde oleydi fitil doktor verdi kullandım çok şükür geçti 3ay boyunca çektim bebeğim küçüktü die doktor hiç bişey tavsiye etmedi 3aydan sonra verdi kullandım çok şükür geçti çok kötü benim artık kasintidan yara olmuştu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar