❗❗Kızlar çok acil ❗❗

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan ❗❗Kızlar çok acil ❗❗ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,871 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı ❗❗Kızlar çok acil ❗❗
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şüküfe

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bebeğim üç aylık az evvel emdikten sonra kustu ve kusmuğunda kana benzer kahverengimsi mi desem öyle birşeyler vardı hatta beyaz bir ağız beziyle sildim üstüme kustu önündeki önlüğe kustu kahverengimsi gibi kana da benzettim neden olur ne bu başına gelen var mı ne yapsam acile mi gitsem 😟😟
Canım göğsünde yara filan var mı kanadiysa emdiği için sonrasında çıkarmıştır. Kızım da öyle olmuştu. Sakin ol önemli bir şey yoktur umarım 🙏

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bebeğim üç aylık az evvel emdikten sonra kustu ve kusmuğunda kana benzer kahverengimsi mi desem öyle birşeyler vardı hatta beyaz bir ağız beziyle sildim üstüme kustu önündeki önlüğe kustu kahverengimsi gibi kana da benzettim neden olur ne bu başına gelen var mı ne yapsam acile mi gitsem 😟😟
Canım doktora danış mutlaka

Canm için rahat olsun Bi acile götür bence

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Canım göğsünde yara filan var mı kanadiysa emdiği için sonrasında çıkarmıştır. Kızım da öyle olmuştu. Sakin ol önemli bir şey yoktur umarım 🙏

Yok yara yoktu ama göğsüm aşırı şişmişti agirmisti öyle emdi ablam ondan olmuş dedi onunda başına gelmiş mastit olmuşsun dedi 🤦

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar