Sorum var Kizlar cok acill

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asi taraf─▒ndan olu┼čturulan Kizlar cok acill ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 302 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 8 yorum ve 6 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ Kizlar cok acill
Konbuyu ba┼člatan Asi
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Baharrr

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
9 May─▒s 2022
Slm kizlar 29haftalik hamilegim geceleri agridan uyuyamiyorum ne sagima donebiliyorum ne soluma catim kalca kemiklerim belim cok agriyo yatakta tepisemiyorum uyumak iskence gibi oldu resmen ­čśó­čśó­čśó
Doktoruna dan─▒┼čt─▒n m─▒ can─▒m ├žat─▒ kemi─či benimde a─čr─▒yor ama di─čer a─čr─▒lar yok

Kayra'n─▒n Annesi ­čĺĽ

­čöą Kayra Ate┼č ­čöą
Y├Ânetici
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
15 Ekim 2021
Slm kizlar 29haftalik hamilegim geceleri agridan uyuyamiyorum ne sagima donebiliyorum ne soluma catim kalca kemiklerim belim cok agriyo yatakta tepisemiyorum uyumak iskence gibi oldu resmen ­čśó­čśó­čśó
Doktoruna ┼č├Âyle can─▒m bunu bir de paeol al bakal─▒m yatmadan belki iyi gelir

Gamze H├╝meyra

ÔŁĄ´ŞĆH├ťMEYRAMÔŁĄ´ŞĆ
Y├Ânetici
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
25 Mart 2022
K─▒yamam kuzum bebek b├╝y├╝yor rahme bask─▒ yap─▒yor buda ├že┼čitli a─č─▒rlara sebep oluyor endi┼če etme kuzum normaldir

Zeynep23

­čôľK├╝n fe Yek├╝n!!­čĄ▓
Y├Ânetici
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
6 Ekim 2021
Bebe─čin h─▒zl─▒ b├╝y├╝me d├Âneminde girdi can─▒m bu t├╝r a─čr─▒lar bask─▒dan dolay─▒ olur belini yast─▒kla destekle. Dayan─▒lmayacak derece de ise dojtoruna dan─▒┼čarak a─čr─▒ kesici ila├ž alabilirsin

Alykyk

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
16 May─▒s 2022
Bende senin gibiyim inan hele g├Â─č├╝s kafesim kaburga kemiklerim kirilicak gibi dezgahta biraz ayakta durdummu ├žok ┼čiddetli a─čr─▒ oliyo bende Allah yard─▒mc─▒m─▒z olsun doktor normaldir dedi bebek yer a├ž─▒yormus

Asena.ase

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
20 Aral─▒k 2021
Ge├žmi┼č olsun kuzum bebek b├╝y├╝d├╝─č├╝ i├žin rahme bask─▒ yap─▒yor doktoruna bi dani┼č istersen zom aylar─▒n art─▒k rabbim sa─č saglim kuca─č─▒na almay─▒ nasip etsin insallah Rabbim kuzum­čĄ▓­čÖĆ­čą░
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

Hamileyim amma karnimda arilar var sizce normalmi? Yoksa kotumu neden olur sizce
Ka├ž haftan─▒ns─▒n─▒z yenimi kuzum

T├╝m sayfalar y├╝klendi.

Son mesajlar