Kizlar çok bunaldim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nisa16 tarafından oluşturulan Kizlar çok bunaldim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 776 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar çok bunaldim
Konbuyu başlatan Nisa16
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nisa16

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bebeyim 1 yas 3 ayına giriyor dogdugundan beri uyumuyor gündüz yarimsaat anca gecede sık şık emmeye kalkıyor uyu kalktığı zaman illaki emerek uyumak istiyor bide göğsümü çok ısırıyor oyuzden meme verveye dekorkuyorum vermek istemiyorum ayağımda sallayarak uyutmaya çalışıyorum ama uyumam diye direniyor uykusu olsa bile direniyor beni sabaha kadar yalancı emzik gibi kullanmak istiyor emzik de almıyor zaten gece biberonla mama veriyorum biberonuda almak istemiyor ila beni emecek napa bilirim bıktım artık uykuya hasret kaldım uyut tanis kadar canım cikiyor hiç uykuyu sevmiyor uykusu olsa bile uyumamak için direniyor bazen con sinirleniyorum sinirimden oturup ağlayasım geliyor bıktım artık bu kızın uykusuzlugundan

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bebeyim 1 yas 3 ayına giriyor dogdugundan beri uyumuyor gündüz yarimsaat anca gecede sık şık emmeye kalkıyor uyu kalktığı zaman illaki emerek uyumak istiyor bide göğsümü çok ısırıyor oyuzden meme verveye dekorkuyorum vermek istemiyorum ayağımda sallayarak uyutmaya çalışıyorum ama uyumam diye direniyor uykusu olsa bile direniyor beni sabaha kadar yalancı emzik gibi kullanmak istiyor emzik de almıyor zaten gece biberonla mama veriyorum biberonuda almak istemiyor ila beni emecek napa bilirim bıktım artık uykuya hasret kaldım uyut tanis kadar canım cikiyor hiç uykuyu sevmiyor uykusu olsa bile uyumamak için direniyor bazen con sinirleniyorum sinirimden oturup ağlayasım geliyor bıktım artık bu kızın uykusuzlugundan
Sütten kesince düzeliyorlar. Susayınca falan kalkiyorlar

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Sütten kesince düzeliyorlar. Susayınca falan kalkiyorlar
ben 6 aydan sonra benwgime yatirmadan piriñç unu yapardim verirdim sonra yatirirdim 1 yaşından sonra uyandigi zamanda gece su verir yine yatirirdim bazi cocuklar doymadigi icin gece cok uyaniyolar bazilarida susadigi icin uyaniyolar su icir yine koy yataga yatsin canm

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Yediripte yatirimom karnını doyuruyor ama Gine kalkıyor gine ilaki emecek karnı dök bile olsa gece pek uykulu şu içmez ama Gine deneyim ne emzik tutar ne biberena ali

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Bi deneyim bakayım aslında ben öyle pek yanıma uyutmam bana alışması diyeye ama Gine bir deneyim bakayim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Uykuya yeni daldığında meme ağzından çıksın hemen mememe sarılıyor uykulu uykulu mememi ağzıyla arıyor gözü kapalı bide bur alar hem yanıma geliyor buluzumu çekiyor yukari memeyi açıp emmeye emmeye çalışıyor onu belledi bide ısırması olmasa

Son düzenleme:

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Sen güçlü bir annesin okurken yaşadım pes etme kendim oğlumda yaşadım çok kalkardı hiç uyumadim 3 yaşına kadar resmen hele bi ara sabaha kadar 15 kere falan uyanirdi şimdi 4.5 yaşında gece bir iki defa sayiklar kalkar vs. Ama uykusuzluk o kadar zorki o kadar kotuki anlıyorum seni geçecek bu günler sabretmen gerekiyor biraz rahatla şimdi ikinci bebeğim olacak oğlumda yaşadığımı yaşarım diye aklım çıkmıyor degil

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Kızların hakkı dinen 1.5yasına kadardır süt için. Bence memeyi bıraktır rahatlarsın. Onun içinde kara sakız diye bişi var aktarlar satıyo. Memeye sürüyorsun 1 yada 2 kere emiyor midesi bulanıp memeyi bırakıyor bence dene bi. Zaten 1.5 yasa az kalmıs bıraksa da olur yani. Tabi doktorların lafına uyup da 5 yasına kadar emzirmwyi düşünenlerden değilsen 😏 allah yrdmcn olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar