Sorum var Kızlar çok korkuyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Betüşşş tarafından oluşturulan Kızlar çok korkuyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 761 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar çok korkuyorum
Konbuyu başlatan Betüşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kız annesi💕🌺

🔥ATEŞİM🔥

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 29+3 deyiz her sabah akşam gün içinde sık sık hareketlerini hissederdim bebeğin kıpır kıpırdı dün bi azalma oldu gün boyu neredeyse çok çok nadir hissettim bugün sabah yine takip ettim onun kıpırtısıyla uyanırdım yine hareket etmedi çok korkuyorum ne yapmalıyım bi kahvaltı yapıp uzanıcam eğer hareket etmezse doktora gideceğim sizce etmemesi normal mi karnıma bastırdım falan yine mi tepki yok çok çok hafif böyle biraz hissettim ama öncekiler kadar kuvvetli değil
Cnm aynı haftalardayız bende 29+3 günlüğüm ama merak etme canım her gün aynı olmuyor bazen çok yavaş hareket ediyor oda senin yorulmana bağlı bol bol ayaklarını yukarı koy dinlen o zmn çok hareket ediyor cnn

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 29+3 deyiz her sabah akşam gün içinde sık sık hareketlerini hissederdim bebeğin kıpır kıpırdı dün bi azalma oldu gün boyu neredeyse çok çok nadir hissettim bugün sabah yine takip ettim onun kıpırtısıyla uyanırdım yine hareket etmedi çok korkuyorum ne yapmalıyım bi kahvaltı yapıp uzanıcam eğer hareket etmezse doktora gideceğim sizce etmemesi normal mi karnıma bastırdım falan yine mi tepki yok çok çok hafif böyle biraz hissettim ama öncekiler kadar kuvvetli değil
Yordun mu kendini canm genelde ben yorulunca öyle oluyo çikolata ye üstünede su içince tepreniyo genelde

Tüm sayfalar yüklendi.