Kızlar çok kötüyüm yaa

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Kızlar çok kötüyüm yaa başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,848 kez görüntülenmiş, 57 yorum ve 12 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Kızlar çok kötüyüm yaa
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Yaa kızlar sabahtan beri ilk sol göğüsüm sızlayamata başladı ilk Kayra'yı emzirmedm diye oldu sandım 🤦🏻‍♀️sonra yavsş yavaş üşüme geldi ilk ateşim 37.9du daha çok üşüyünce yeniden ölçtüm 39.4çıktı ılık duşa girdim ama başka ne yapabilirim 🤦🏻‍♀️
Çok geçmiş olsun çiçeğim koltuk altına falan sirkeli su koy kalın giyinme

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Yaa kızlar sabahtan beri ilk sol göğüsüm sızlayamata başladı ilk Kayra'yı emzirmedm diye oldu sandım 🤦🏻‍♀️sonra yavsş yavaş üşüme geldi ilk ateşim 37.9du daha çok üşüyünce yeniden ölçtüm 39.4çıktı ılık duşa girdim ama başka ne yapabilirim 🤦🏻‍♀️
Geçmiş olsun cnm dojtora git antibiyotik veriyorlar bunun için Allah yardimcin olsun kuzum

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Kuzummm sendemi mastit oldun yoksa ya aynısını yaşadım çünku süt sağma makinan varsa sızlayan göğsünü sağ canım sagarkende masaj yap gecmesse bı dokdora görün bence oda aynısı dicek eğer mastit olduysan ekstra bide antibiyotik ağrı kesici veriyo

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Sağol kızlar olabildiğince Kayra'yı o göğüüsmde emziriyorum . Doktora gittim emzirmeyi bırakma dedi ve antibiyotik verdi ateşim düşmüyor anlamadım 39.7 ydi gece . Şuanda aşırı üşüyorum ama fayda yok o kadar Kayra'nın ilaçları var parol ve calpol onları içtim bana mısın demiyor 🤦🏻‍♀️

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Sağol kızlar olabildiğince Kayra'yı o göğüüsmde emziriyorum . Doktora gittim emzirmeyi bırakma dedi ve antibiyotik verdi ateşim düşmüyor anlamadım 39.7 ydi gece . Şuanda aşırı üşüyorum ama fayda yok o kadar Kayra'nın ilaçları var parol ve calpol onları içtim bana mısın demiyor 🤦🏻‍♀️
Allah yardımcın olsun İnşaAllah kuzum 🤲🙏

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Çok geçmiş olsun Rabbim safi ismi ile şifa versin inşallah bitanem ❣️🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar