Kızlar çok kötüyüm yaa

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Kızlar çok kötüyüm yaa başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,812 kez görüntülenmiş, 57 yorum ve 12 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Kızlar çok kötüyüm yaa
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ahhhh kuzum sanada kolay gelsin bende bu gün gidib evi temizleyesiyim ama üsdüme yorqunluk çökmüş 🤦pazar gününe kadar evden cıkmalıyız onun için benimki biraz aniden gelişdi çocuklada iş bitmek bilmiyo seninkine daha cok küçük onlada daha zor oluyor Allah yardımcımız olsun canım 🤲🥰
Amin kuzum amin Allah razı olsun 🤲🏻

Küb®a

Kayıtlı Üye
rank
Yaa kızlar sabahtan beri ilk sol göğüsüm sızlayamata başladı ilk Kayra'yı emzirmedm diye oldu sandım 🤦🏻‍♀️sonra yavsş yavaş üşüme geldi ilk ateşim 37.9du daha çok üşüyünce yeniden ölçtüm 39.4çıktı ılık duşa girdim ama başka ne yapabilirim 🤦🏻‍♀️
Her ay oluyorum neredeyse uzman oldum bu konuda diyebilirim sana tavsiyem olacağını hissettiğin an önce parol iç sonra duşa gir zeytinyağıyla suyun altında göğsünü boşalt masaj yaparak yavaş yavaş daha sonra kara lahana bütün yaprak halinde buzluğa koy 5 dakika sonra al göğsüne kapat oda ısısına gelince bu işlemi günde 3-4 kez tekrarla ve asla göğsüm boş süt yok dolu olanı vereyim yanılgısına düşme ikisini de eşit emzir yoksa benim gibi anlayana kadar kaç defa olursun. Çok geçmiş olsun berbat bir acıdır mastit.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Her ay oluyorum neredeyse uzman oldum bu konuda diyebilirim sana tavsiyem olacağını hissettiğin an önce parol iç sonra duşa gir zeytinyağıyla suyun altında göğsünü boşalt masaj yaparak yavaş yavaş daha sonra kara lahana bütün yaprak halinde buzluğa koy 5 dakika sonra al göğsüne kapat oda ısısına gelince bu işlemi günde 3-4 kez tekrarla ve asla göğsüm boş süt yok dolu olanı vereyim yanılgısına düşme ikisini de eşit emzir yoksa benim gibi anlayana kadar kaç defa olursun. Çok geçmiş olsun berbat bir acıdır mastit.
Allah razı olsun kuzum Şükür 2 gündür iyiyim ama olacağımı anlarsam dediğini hemen yaparım samada geçmiş olsun bol bol

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Yaa kızlar sabahtan beri ilk sol göğüsüm sızlayamata başladı ilk Kayra'yı emzirmedm diye oldu sandım 🤦🏻‍♀️sonra yavsş yavaş üşüme geldi ilk ateşim 37.9du daha çok üşüyünce yeniden ölçtüm 39.4çıktı ılık duşa girdim ama başka ne yapabilirim 🤦🏻‍♀️
Hastaneye gittin mi ne dedi doktor 😟 enfeksiyon falan mı oldun yada grip mi oldun taşınma durumun vardı yoruldun mu acaba 😞. Çok çok geçmiş olsun Allah'ım acil şifalar versin inşallah dikkat et kendine adaşım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bugün bende sabah oldu uyandım göğsüm şişmişti baya taş varmış gibi olmuştu sonra üşüme titreme oldu hemen göğsümü sağdım çok acılıydı ama sağınca rahatladı gibi 😟 cidden ağrısı baya kötü

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hastaneye gittin mi ne dedi doktor 😟 enfeksiyon falan mı oldun yada grip mi oldun taşınma durumun vardı yoruldun mu acaba 😞. Çok çok geçmiş olsun Allah'ım acil şifalar versin inşallah dikkat et kendine adaşım

Bugün bende sabah oldu uyandım göğsüm şişmişti baya taş varmış gibi olmuştu sonra üşüme titreme oldu hemen göğsümü sağdım çok acılıydı ama sağınca rahatladı gibi 😟 cidden ağrısı baya kötü
Valla doktor mastit dedi kuuzm enfeksiyon olabilir dedi sakın emzirmeyi bırkwma bol bol emzir ve genel cerahhiue gözük deyip antibiyotik ve ağrı kesşci verdi ben 2 gün boyunca hep aynı göğüsmü verdim Kayra'ya baya savaş verdik onunla o göğüsümğ emmemek için direndi ama ben galip geldim 2 gündür de şükür iyiyim ağrı sızı olmuyor 🤲🏻. Normalde bugun cerrahiye gidecektim randevu bile aldım ama son anda iptal ettim gitmek istemedim... Ev taşıma işi hala oşmadı eher şey hazır da sadece ev temizlinip taşınacak

Küb®a

Kayıtlı Üye
rank

Geçmiş olsun ben bu yaşımda böyle bir ağrı acı görmedim abartmıyorum gerçekten kadının en hassas yeri göğüs müş derler kesinlikle doğru bebeğin çekmesi pompadan daha iyi acıyor ama rahatlatıyor her emmede ikisini de vermeye gayret ediyorum şimdi ve şunu da yeni öğrendim boş gibi gözüken mastit olan göğüs yağlı süt üreten göğüsümüzmüş yapacak bişey yok boşuna annelik kutsal değil işte 🤗

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Geçmiş olsun ben bu yaşımda böyle bir ağrı acı görmedim abartmıyorum gerçekten kadının en hassas yeri göğüs müş derler kesinlikle doğru bebeğin çekmesi pompadan daha iyi acıyor ama rahatlatıyor her emmede ikisini de vermeye gayret ediyorum şimdi ve şunu da yeni öğrendim boş gibi gözüken mastit olan göğüs yağlı süt üreten göğüsümüzmüş yapacak bişey yok boşuna annelik kutsal değil işte 🤗
Aynen öyle kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar