Sorum var Kızlar çok kötüyüm😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilek4747 tarafından oluşturulan Kızlar çok kötüyüm😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,024 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar çok kötüyüm😔
Konbuyu başlatan Dilek4747
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilek4747

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Röntgen çektik yine doktor dedi ciğerlerinde bişey var süt kaçmış olabilir dedi gece iki defa kustu ve kan karısımı kustu antibiyotik verdi Bi tane bakalım bekliyoruz hala cnm 😞
Kurban olurum ona ben ya süt anideb genzne kaçtı ise ondan olur canım sen korkma olur mu Allah'ım şifa versin inşallah ciğerleri de hemen temizlensin 🤲🏻❤️

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Kurban olurum ona ben ya süt anideb genzne kaçtı ise ondan olur canım sen korkma olur mu Allah'ım şifa versin inşallah ciğerleri de hemen temizlensin 🤲🏻❤️
Amin inş kuzum çok teşekkür ederim 🤲☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kız maşallah çok tatlısın sende oğluşunda ❤️😍

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Amin Allah razı olsun canım 🤲korkmamak elimde olmayan bişey inan ama sakin durmaya çalışıyorum panik biri değilim ama onun o hali gözümün önünden gitmiyor 😔

Amin tşk ederim cnm Ayn rabbim kimseyi korktuğuna uğratmasın inş cnm🤲🤲

Amin Allah razı olsun canım benim 🤲
Tabiki kolay değil senden bı parca insanın içi yanıyor ama korkma tüm annelerimizin dualri senin miniginle olacak annesi rabbim safi ismiyle şifasını versin meleğe 🤲🏻

Leyla kurt

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar ben bugün saat 4 gibi falandı oğlumu emziriyordum süt boğazında kaldı nefesi gelmedi mosmor oldu Bi 15 20 saniye kadar nefes alamadı yavrum sonra geri geldi çok şükür nefesi o kadar çok korktum ki sonra apar topar acile getirdik röntgen ultrason falan çektiler hepsi temiz çıktı ama hala nefes almakta zorlanıyor yatışımız yapıldı şuan izlem altında dua edin ne olur rabbim oğlumu bana bana bağışlasın hala etkisindeyim😔😭😢
Ayy cnm geçmiş olsun rabim Yar ve yardımcın olsunn 🤲🏻

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Çok sağol kuzum o senin güzel gözlerinin bakışı 😍😍
❤️❤️

Tabiki kolay değil senden bı parca insanın içi yanıyor ama korkma tüm annelerimizin dualri senin miniginle olacak annesi rabbim safi ismiyle şifasını versin meleğe 🤲🏻
Güzel yorumun için teşekkür ederim canım allah razı olsun hepinizden ❤️🤲

Ayy cnm geçmiş olsun rabim Yar ve yardımcın olsunn 🤲🏻
Amin Allah razı olsun canım 🤲

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar