Kızlar çok kötüyüm🥺🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Aleyna Yavuz tarafından oluşturulan Kızlar çok kötüyüm🥺🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,059 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar çok kötüyüm🥺🥺
Konbuyu başlatan Aleyna Yavuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Dilek47

Kayıtlı Üye
rank
A
Kızlar iki saat önce küçük abdestim geldi eşim uyuyordu kızım da uyanıktı bende birazdan uyur belki diye bi süre tuttum sonra tutacak halim kalmadı eşime söyledim lavaboya gidiyorum iki dk bak diye eşim duymamış bile dalmış bende kızımı yatağın ortasına koymuştum döne döne atmış kendini yataktan düşmüş bi çığlık çığlığıyla koşmam bir oldu kapıyı bi açtım kızım yatağın üstünde değil yerde elim ayağım boşaldı bi hızla aldım kucağıma oda çok korkmuş ama varya o an aklımdan elli tane şey geçti yazarken bile ellerim titriyor ağlıyorum o kadar kötüyüm ki her yerini kontrol ettim hemen şişlik morluk kızarıklık var mı diye çok şükür yoktu gülüyordu kıpır kıpırdı göz kontrolü yaptım oda iyiydi iki saat uyutmadım sıkıntı yoktu yarın da aşısı vardı ama yine de yaptırmadan önce acile götürüp tomografi çektirmeyi düşünüyorum kontrol amaçlı
Yy çok geçmiş olsun canım inşallah bir daha yaşamazsın bu korkuyu ben korkuyla olduğum için hiç çocuklarımı yatakta bırakmıyorum☺️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Çok geçmiş olsun canım rabbim bir daha yaşatmasın inşallah ama küçük olduğu için tomografi cekmiyorlar aksi bir durum olmadıkça içini ferah tut benimkiler de çok düştü panik olmamak elde değil bir şey olmaz Allah'ın izniyle
Bu profilde ki yakışıklı prensi yiyebiliyor muyuz annesi 😍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar