Kizlar cok kotuyummm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İrmakk tarafından oluşturulan Kizlar cok kotuyummm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,684 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar cok kotuyummm
Konbuyu başlatan İrmakk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ...

İrmakk

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben bazen haftada iki defa ultrasona girdim bebegim suan 18 haftalik sizce beynine zarar wermismidir hic iyi degilim 😔😓

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Canım sen geçende böyle bir konu açmıştın sanırım annelerde yazmıştı sık sık ultrason ve kontrol iyi değil bebek için diye ayda bir kontrol yeterli bir sorun olduğunu düşünürsen tabi git bekleme ama onun harici herşeyin fazlası zarar

Balığın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kafayi yemek uzereyim bisey olmamistir dimi artik dikkat edicem insaallah😔
Allah a guven veren odur oluruna akışa bırak bak ben tekim kimsem yok varda yok çünkü bana yardım edenler dir dir edenler o yüzden kendi işimi kendim görüyorum Her sabah Allah im tek vekilim sensin bebeğim sana emanet diyorum merak etme çok ayda 1dediyse doktor ayda 1git sağlıklı şeyler tüket bol bol su iç pozitif insanlar la bir arada ol bebeğini düşün oluruna bırak sevgiler ❤️

İrmakk

Kayıtlı Üye
rank
Allah a guven veren odur oluruna akışa bırak bak ben tekim kimsem yok varda yok çünkü bana yardım edenler dir dir edenler o yüzden kendi işimi kendim görüyorum Her sabah Allah im tek vekilim sensin bebeğim sana emanet diyorum merak etme çok ayda 1dediyse doktor ayda 1git sağlıklı şeyler tüket bol bol su iç pozitif insanlar la bir arada ol bebeğini düşün oluruna bırak sevgiler ❤️
Cok sagol canim hayirlisi insaallah 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.