Kızlar çok oldum hepiniz hakkınızı helal nolur

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ömer Talha’nın annnesi 😍 tarafından oluşturulan Kızlar çok oldum hepiniz hakkınızı helal nolur başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,364 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar çok oldum hepiniz hakkınızı helal nolur
Konbuyu başlatan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Canım bende göremedim belki vardır da biz kamerandan dolayı fark etmiyoruzdur yada testle ilgili bi sıkıntıdır çok düşünüp kafanda kurma ya yarın yeni test yap yada direk kan ver
Erken gebelik testi yapıcam onda cıkarmı acaba şüpheliyim

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 21. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık havuç büyüklüğünde.
Artık bebeğin hareketler iyice belirgin hale gelir. kaşlar ve dudaklar iyice belirgin olur. Varisler oluşmaya başlayabilir. mümkün olduğunca istirahat halinde ayakları yukarı kaldırmak gerekli .
Bebeğinizin boyu yaklaşık 28 cm ağırlıgı 400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Geç döllenme olunca çıkmıyor mu

Artık bebeğin hareketler iyice belirgin hale gelir. kaşlar ve dudaklar iyice belirgin olur. Varisler oluşmaya başlayabilir. mümkün olduğunca istirahat halinde ayakları yukarı kaldırmak gerekli .

Selin.33

Kayıtlı Üye
rank
Profilime bakarmısınız
O kadar gözükmesi normal sonuçta orada bir çizgi var ve gebeyseniz beşirginleşecek hayalet çizgi olayını bende çok yaşadım ama şöyle birşey var eğer gebeyseniz beş dk bekleyin falan diyor ya beklemeye gerek kalmadan anında iki çizgi oluyor hatta üç tane test alıp iyice denedim gebeyken bi dahakine kafamda soru işaretleri olmasın diye ama önceki konunuzda geç döllenme olabilir mi diye sormuşsunuz olabilir adetim 9 gün gecikti test yaptım evde negatif çıktı sonra bir hafta bekledim olmadı jinekolojiden randevu aldım son üç aydır gecikmeler oluyordu jinekoloji kan testi istediği için de iki gün önce sağlık ocağına gidip test yaptırdım hastanede beklemeyelim diye 22,5 çıkmıştı doktor şüpheyle gebelik yüksek çıkmış dedi duyar duymaz ağlamıştım bir gün sonra jinekolojiye gidip hamile kalamıyorum diye tedavi olacaktım kafamda ve bebek varmış. Allah en hayırlı zamanda nasip etsin idrar testiniz geç döllenme varsa sizi yanıltır o yüzden 5 gün sonra falan tekrarlayın hatta kan testinden şaşmayın

O kadar gözükmesi normal sonuçta orada bir çizgi var ve gebeyseniz beşirginleşecek hayalet çizgi olayını bende çok yaşadım ama şöyle birşey var eğer gebeyseniz beş dk bekleyin falan diyor ya beklemeye gerek kalmadan anında iki çizgi oluyor hatta üç tane test alıp iyice denedim gebeyken bi dahakine kafamda soru işaretleri olmasın diye ama önceki konunuzda geç döllenme olabilir mi diye sormuşsunuz olabilir adetim 9 gün gecikti test yaptım evde negatif çıktı sonra bir hafta bekledim olmadı jinekolojiden randevu aldım son üç aydır gecikmeler oluyordu jinekoloji kan testi istediği için de iki gün önce sağlık ocağına gidip test yaptırdım hastanede beklemeyelim diye 22,5 çıkmıştı doktor şüpheyle gebelik yüksek çıkmış dedi duyar duymaz ağlamıştım bir gün sonra jinekolojiye gidip hamile kalamıyorum diye tedavi olacaktım kafamda ve bebek varmış. Allah en hayırlı zamanda nasip etsin idrar testiniz geç döllenme varsa sizi yanıltır o yüzden 5 gün sonra falan tekrarlayın hatta kan testinden şaşmayın
Allah razı olsun çok teşekkür ederim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar