Kızlar çok şiddetli ağrım var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Melikee tarafından oluşturulan Kızlar çok şiddetli ağrım var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 736 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Kızlar çok şiddetli ağrım var
Konbuyu başlatan Melikee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar belimde ve sağ kasık bölgesinde çok şiddetli ağrı var dün akşam başladı.nasil geçer bilmiyorum.otursam ağrıyor yatsam ağrıyor her türlü ağrıyor 😓
Adetin geçti mi canım benim hamileligimde ilk belirtilerim öyle olmuştu hatta adetime birkaç gün vardı belim çok ağırıyordu inşallah hamilesindir

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar belimde ve sağ kasık bölgesinde çok şiddetli ağrı var dün akşam başladı.nasil geçer bilmiyorum.otursam ağrıyor yatsam ağrıyor her türlü ağrıyor 😓
Melikem sıcak su tut Dicem şimdi eğer gebelik varsa sıkıntı olabilir ılık bir duş al tatlım parol iç ne olur ne olmaz başka bir ilaç ayda ağrı kesici alma. Geçmiş olsun

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun canım gebelik olabilir bol bol dinlen Allah’ın izniyle geçer inşallah
İnşallah canım.gecmek bilmiyor.kendi kendime nazar değdim.dun hiç bir yerim agrimiyor benim diyordum akşamına agridi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Melikem sıcak su tut Dicem şimdi eğer gebelik varsa sıkıntı olabilir ılık bir duş al tatlım parol iç ne olur ne olmaz başka bir ilaç ayda ağrı kesici alma. Geçmiş olsun
Bunlar gebelik belirtisi mi yürürken bile ağrır mı ya bu nedir böyle

Of kıyamam geçmiş olsun melikemm
Çok sağ ol demedim

Of kıyamam geçmiş olsun melikemm
Çok sağ ol demedim
Adetin geçti mi canım benim hamileligimde ilk belirtilerim öyle olmuştu hatta adetime birkaç gün vardı belim çok ağırıyordu inşallah hamilesindir
İnşallah canım yok adetime 9 gün var

İnşallah canım.gecmek bilmiyor.kendi kendime nazar değdim.dun hiç bir yerim agrimiyor benim diyordum akşamına agridi

Çok sağ ol demedim

Çok sağ ol demedim

İnşallah canım yok adetime 9 gün var
Dikkat et canım bol bol dinlen

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar