Kızlar çok sıkılıyorum yaa 🤦🤦

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 3Oğul1Anne tarafından oluşturulan Kızlar çok sıkılıyorum yaa 🤦🤦 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,679 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar çok sıkılıyorum yaa 🤦🤦
Konbuyu başlatan 3Oğul1Anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3Oğul1Anne

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Yanlız değilsin dostum ben diyorum galiba Rabbim yardım ediyor dopumdan sonraki uykusuzluğa alışıyorum 🥰
Annem derdi ki hamileyken ne kadar uyursan kardır sonra daha uyku yok 😂😂 biz şimdiden idmanlara başladık uyuyamıyorum ya cidden uyumak istiyorum herşeyi kapatıyorum telefon TV ışık ama bu defa kafamda binlerce düşünce onları halledene kadar yine gece bitiyor 😂😂 vah ki ne vah bize

Sevgi123

Kayıtlı Üye
rank
Annem derdi ki hamileyken ne kadar uyursan kardır sonra daha uyku yok 😂😂 biz şimdiden idmanlara başladık uyuyamıyorum ya cidden uyumak istiyorum herşeyi kapatıyorum telefon TV ışık ama bu defa kafamda binlerce düşünce onları halledene kadar yine gece bitiyor 😂😂 vah ki ne vah bize
Valla doğum du eşimdi kızımdı nasıl olacak nasıl alışıcaz hep bunları düşünüyorum bana bişey olsa cocuklarım avne olur falan diye
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Alıştırıyorlar zorla sağ olsunlar 🤣🤣🤣

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Gece olunca bana bişey oluyor cidden uyuyamıyorum sabah kalkıyorum devam hayata yani bazen 4-5 saat uykuyla geziyorum bu işte bir iş var gebe dediğin uyur da uyur ben niye uyuyamıyorum? Var mı bunu yaşayan 🤷🤷🤦
3 tane evde bi tane karnında 😂uyumaya fırsat buluyorsun da uyuyamıyorsun helal valla sana 👍ben bi tane de yıkıldım herşeyi yastık gibi görüyorum

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Gece olunca bana bişey oluyor cidden uyuyamıyorum sabah kalkıyorum devam hayata yani bazen 4-5 saat uykuyla geziyorum bu işte bir iş var gebe dediğin uyur da uyur ben niye uyuyamıyorum? Var mı bunu yaşayan 🤷🤷🤦
O durum bendede oldu canım iki haftadan beri rahat uyuyorum surda 24 .haftadayim ilk aylar gözümü açamadım gündüzleri gece uykum gelmiyordu aslında uykum var ama uyuyamıyorum hele ayaklarımdan sorma huzursuz bacak sendromuna yakalandm ne oldu anlamadım seninde geçer inşallah anlayabiliyorum seni uykusuzluk çok kötü ya

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Bende aynı durumdayım galiba doğumdan sonraki uykusuz gecelere hazırlık yapıyoruz farkında olmadan 🙄 ben normalde çok severim uyumayı ama şimdi hiç uyuyamıyorum ya ağrılarım çok oluyor ya da aferin tuvalet için kalkıyorum gerçi bisey yoksa böle kaçıyor uykularım 🤦‍♀️🤦‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.