Kizlar cok sitresliyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilara Atalay tarafından oluşturulan Kizlar cok sitresliyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,156 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar cok sitresliyim
Konbuyu başlatan Dilara Atalay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sha

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Bide nakliye derdi var tabi😖orta yolu bulsaniz da cikmasaniz keske kuzum ya dedigin gibi evler cok pahalı e bide nakliye ıvır zıvır derdi kıs kapıda 😖😖
Eşime msj atmıştı zam için eşimde sakamisin sen dayı yazdi ay sonuna kadar düşün diyor yani bakalım ne olacak halimiz çok zor gerçekten ev bakıyorum etrafıma ev kalmamış resmen olan evler de 2000 2500 ve pencereleri tahta. Yerler karo banyo yıkık bu şekilde evler var bir yolu bulunacak ama nasıl bakalim hayırlısı olsun Allah yardımcımız olsun

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Selam kizlar bugün kötü bir haber aldım malum herşeye zam geliyor şimdide oturduğumuz eve geldi biz 100 koyar dedik adam 600 koydu 1150. Veriyorduk adam 1750 istyor yoksa çıkın diyor bu kış günü evde yok malum gebeyim de hiç vicdan kalmamış insanlarda o kadar sitres yaptım ki kasıklarım geriliyor ağrıyor kramp giriyor gibi dua edin bana böyle dertleşmek istedim işte bende
Allahım yardım etsin kuzum fırsatçı bunlar Allaha havele et

Dilara Atalay

Kayıtlı Üye
rank
Bide nakliye derdi var tabi😖orta yolu bulsaniz da cikmasaniz keske kuzum ya dedigin gibi evler cok pahalı e bide nakliye ıvır zıvır derdi kıs kapıda 😖😖
Eşimin kamyonu var taşımacı arkadaşı o sıkıntı değil ama ev bulmak temizlemek yerleşmek çok sıkıntı ama artık mahkemeye kadar yolu var yeni yasa çıkmış kiracılara onu kullanacaz heralde bir yolu bulunmazsa
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allahım yardım etsin kuzum fırsatçı bunlar Allaha havele et
Amin inşallah hep te zengin olanlar böyle sıkıntı yapıyor işlerine gelirse hesabı düşmez kalkmaz bir Allah ama bunu hesaba koymuyor birgün yasattigini yaşar ders olur ama yinede kimse yaşamasın bu durumu zor

...

Moderator
Mod
rank
Selam kizlar bugün kötü bir haber aldım malum herşeye zam geliyor şimdide oturduğumuz eve geldi biz 100 koyar dedik adam 600 koydu 1150. Veriyorduk adam 1750 istyor yoksa çıkın diyor bu kış günü evde yok malum gebeyim de hiç vicdan kalmamış insanlarda o kadar sitres yaptım ki kasıklarım geriliyor ağrıyor kramp giriyor gibi dua edin bana böyle dertleşmek istedim işte bende
Yüzde elli zam yapmış.Hakkı yokki okadar artırmaya.Rabbim fırsat vermesin bu fırsatçılara.Allah korkusu yok bunlarda.Rabbim merhamet versin ev sahibinize canım.

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun canım birden 600 zam koymak nedir ya hadi bi 100 150 olurda insanlara gerçekten merhamet vicdan kalmamış herşey zamlandi deyip bahane bulacaklarya merhamet ayırmasın Allah olmayanada kendi evini nasip etsin bebeğini düşün Allah büyük yardim eder insallah

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Elinizde kira kontratı sözleşme var ise şikayet edebilirsiniz canım kiracı haklarını araştır yılda 600 lira zam yapabilmesi mümkün değil kanunen öyle bir hakka sahip değil

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun ins. Kısa zamanda ev sahibi olursunuz insanlar kendinden başkasını düşünmeyen yaratık haline gelmeye başladılar ve artarak devam ediyorlar düşünceli kısım azaliyor

Tüm sayfalar yüklendi.