Kızlar çok üzgünüm bişey olmaz dimi😔😔😔😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Kızlar çok üzgünüm bişey olmaz dimi😔😔😔😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,184 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar çok üzgünüm bişey olmaz dimi😔😔😔😔
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Filiz068283

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar küçük oglumu kedi tırmaladı. Ev gedisi deyil dışarda heyetimizde dolanıyordu hep ekmek kemik atardım sevap olsun diye. Bu gün oglumun elini tırmaladı. Şimdi doktora götürdüler kuduz aşısı olsun diye. Benim üzerime geliyorlar ben ekmek kemik atmışım alışdırmışım eve falan çok üzgünümm iyilik yapdım kötülük oldu napayım kuduz olmaz demiii😔😔😔😔😔😔😔😱🥺🥺🥺😭😭😭
Korkma canım birşey olmaz Allahın izni ile belki çocuk canını yakacak bir hareket yaptıysa kedi ondan yapmıştır öyle düşünme

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar küçük oglumu kedi tırmaladı. Ev gedisi deyil dışarda heyetimizde dolanıyordu hep ekmek kemik atardım sevap olsun diye. Bu gün oglumun elini tırmaladı. Şimdi doktora götürdüler kuduz aşısı olsun diye. Benim üzerime geliyorlar ben ekmek kemik atmışım alışdırmışım eve falan çok üzgünümm iyilik yapdım kötülük oldu napayım kuduz olmaz demiii😔😔😔😔😔😔😔😱🥺🥺🥺😭😭😭
Olmaz cnm inşalla korkma , benim küçüklüğüm sokak kedileriyle geçti , şu anda 3tane kedim var bu zamana kadar hiç bişe olmadı

Linanka

Kayıtlı Üye
rank
Merak etme cnm, o kdr kolay olmaz o. Ashisini muayenesini yaparlar, senin de kabahatin yok, ben de surekli hayvan beslerim, nereden bileceksin. Seni uzmelerine izin verme, cok gecmis olsun!

Elmascım nasıl oldu oğlun.
Çok teşekkür ederim sordugun için.
Ya aşı oldu eve geldi 2 tane daha aşı olması lazım. 3 gün aralıklarla.
Doktor kediyi sakın kovmayın demiş.
Gece uyurken baya agladı kalkıp aglayıp yatıyordu korkmuşdu bellkiki gece hocayı aradı eşim böyle böyle söyledi o da kuran açdı korkmuş dedi muska yazdı. İşte böyle
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

benim oğlumuza tırmaladı bir sey olmadı . tırtıklı yerde şişme morarma iltihap olursa o zaman sıkıntı
Sizin oglunuzda aşı oldumu peki?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

benim oğlumuza tırmaladı bir sey olmadı . tırtıklı yerde şişme morarma iltihap olursa o zaman sıkıntı
Sizin oglunuzda aşı oldumu peki?

Soran ilgilenen her kese teşekkür ederim.
Çok sagolun iyi ki varsınız ❤

Turane SARAC

Kayıtlı Üye
rank
Canim korkma birsey olmaz insallahh

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım birsey olmaz korkma bizim çocuklar hep oynuyor dışarıda kedi ve köpek le birsey olmaz merak etme canım

Tüm sayfalar yüklendi.