Kızlar çok üzür dilərim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 👼👼1995👼👼 tarafından oluşturulan Kızlar çok üzür dilərim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 293 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar çok üzür dilərim
Konbuyu başlatan 👼👼1995👼👼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ciçiş örgüler

👼👼1995👼👼

Kayıtlı Üye
rank
34+3 haftalık hamiləyim.Burada olanlar biliyo 30 hafdada kan akması ilə hastaneyə yatdım. Ciftdə kopma varmış.Şimdi 2 hafdadır evdəyim.Şükür qayət kəndimi iyi hiss ediyorum.Üzür dilərim kaç gündür kocam bərabər olmak isdiyor.Bir arılarım yok.Amma yinə də korkuyorum.Dokdurada sormaa utandım.Bu gündə aynı şey təkrarlandı .eşimdə korkuyur.Amma söyləmsədə çok stres yapdını görüyorum.Bu hafdalarda aynı durumu yaşan varmı.Son haftalarda ilişkiyə girdinizmi??
Soruma görə üzür dilərim

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
34+3 haftalık hamiləyim.Burada olanlar biliyo 30 hafdada kan akması ilə hastaneyə yatdım. Ciftdə kopma varmış.Şimdi 2 hafdadır evdəyim.Şükür qayət kəndimi iyi hiss ediyorum.Üzür dilərim kaç gündür kocam bərabər olmak isdiyor.Bir arılarım yok.Amma yinə də korkuyorum.Dokdurada sormaa utandım.Bu gündə aynı şey təkrarlandı .eşimdə korkuyur.Amma söyləmsədə çok stres yapdını görüyorum.Bu hafdalarda aynı durumu yaşan varmı.Son haftalarda ilişkiyə girdinizmi??
Soruma görə üzür dilərim
Cnm özüre gerek yok hepimiz kadınız anlarız birbirimizi ama riskin varsa sıkıntı olabilir. Eşin az daha sabretsin. Agrın sızın olmaz belki ama kanaman olabilir riske atma bebeğini. Erken almak zorunda kalırsa dr allah korusun küvezde kalır cok zor o durumlar. Meme bile tutamaz o bebek küçük dogdugu için. Atma riske bebeğide kendini de.bi ay daha beklesin

Tüm sayfalar yüklendi.