Kizlar cok yoruldum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevilll tarafından oluşturulan Kizlar cok yoruldum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 721 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar cok yoruldum
Konbuyu başlatan Sevilll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Muhammed'in Annesi

Sevilll

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar artik çok yoruldum. 33 haftalığım ama artık sabredemiyorum sürekli panik oluyorum içim sıkılıyor bu duygular doğum yapınca geçer mi artik onu da bilemiyorum. Bu şekilde yogun duygular yaşayan var mı benim gibi.

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Kizlar artik çok yoruldum. 33 haftalığım ama artık sabredemiyorum sürekli panik oluyorum içim sıkılıyor bu duygular doğum yapınca geçer mi artik onu da bilemiyorum. Bu şekilde yogun duygular yaşayan var mı benim gibi.
İlk gebelik mi canim , hormonlardan oluyor duygu yoğunluğu bide nasil doğum geçircem stresi normal
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Az kalmiş ama canim ne güzel biraz daha sabret bende yarilasaydim diyorum ara ara doğursam da kurtulsak diyorum🤭

Sevilll

Kayıtlı Üye
rank
İlk gebelik mi canim , hormonlardan oluyor duygu yoğunluğu bide nasil doğum geçircem stresi normal

Az kalmiş ama canim ne güzel biraz daha sabret bende yarilasaydim diyorum ara ara doğursam da kurtulsak diyorum🤭
Ay valla bende öyle diyorum ikinci hamileliğim ama ilkinden daha zor geçiyor bu

Sevilll

Kayıtlı Üye
rank
Bir sorun mu oldu canim neden zor geçiyor
Özel bir durum yok ama bilemiyorum. Yalniz hamilelik öncesi panikatak ilaci kullanıyordum hamilelikte biraktim belki ondan da olabilir ama artık yorulduğumu düşünüyorum. Kafamda deli sorular doğumdan sonra bebeğimi emzirmek istiyorum ama acaba daha kotu olupta tekrar ilaçlara ihtiyaç duyar miyim diye korkuyorum.

Aynı ben bende öyleyim herseyden kendimden bıkmış gibiyim
Inş hayırlısıyla atlatırız bu.gunleri

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Özel bir durum yok ama bilemiyorum. Yalniz hamilelik öncesi panikatak ilaci kullanıyordum hamilelikte biraktim belki ondan da olabilir ama artık yorulduğumu düşünüyorum. Kafamda deli sorular doğumdan sonra bebeğimi emzirmek istiyorum ama acaba daha kotu olupta tekrar ilaçlara ihtiyaç duyar miyim diye korkuyorum.

Inş hayırlısıyla atlatırız bu.gunleri
Biraz daha sabret canim Rabbim kolayliklar versin cümlemize🤲 sağ salim kucagına alirsin inşaallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar