Kizlar cook kötüyüm büyük sorunlarım var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Asel'in annesi ❤️ tarafından oluşturulan Kizlar cook kötüyüm büyük sorunlarım var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,183 kez görüntülenmiş, 137 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Kizlar cook kötüyüm büyük sorunlarım var
Konbuyu başlatan Asel'in annesi ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan azram cankizim

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar çok büyük evle eşle sıkıntılarım var baya büyük sıkıntılar buraya pek giremeye bilirim şimdiden haberiniz olsun merak eden arkdaslar için yazım dedim Allah'a emanet olun herşeyi düzene soka bilirsem geri gelirim sizleri seviyorum güzel annelerim 😔❤️
Şuan sorunlarla ugrasirken hicbirsey yoluna girmez gibi geliyor ama emin ol kısa sürede hersey yoluna girecek bacim. Allah yardimcin olsun 🤲

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar çok büyük evle eşle sıkıntılarım var baya büyük sıkıntılar buraya pek giremeye bilirim şimdiden haberiniz olsun merak eden arkdaslar için yazım dedim Allah'a emanet olun herşeyi düzene soka bilirsem geri gelirim sizleri seviyorum güzel annelerim 😔❤️
Her ne sıkıntın varsa Rabb'im yardımcın olsun inşallah herşey yoluna girer 🌹

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kuzum noldu yaa hic birsey senden önemli degil bak bunu unutma cocuklarini düşün her zmaan burdayiz

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Ya canım benim çok özletme çabuk gel
Her şey gönlünce olsun İnşallah her şey yoluna girer kırmadan dökülmeden yıpranmadan 💕

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Ra
Rabbim yardımcın olsun canim 🤲🏻🤲🏻

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Ra
Rabbim yardımcın olsun canim 🤲🏻🤲🏻
Allah razı olsun cnm 😔🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya canım benim çok özletme çabuk gel
Her şey gönlünce olsun İnşallah her şey yoluna girer kırmadan dökülmeden yıpranmadan 💕
Ah be kuzum kalp kırıldı evde kırılmadik yer kalmadı tv duvarları alcipeni yatak oda camları dolaplar hepsni kırdım 😔

Kuzum noldu yaa hic birsey senden önemli degil bak bunu unutma cocuklarini düşün her zmaan burdayiz
Allah razı olsun cnm bu sefer çok farklı herşey bambaşka oldu kalbim ve kırılmadik evde yer kalmadı 😔

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Allah razı olsun cnm 😔🤲

Ah be kuzum kalp kırıldı evde kırılmadik yer kalmadı tv duvarları alcipeni yatak oda camları dolaplar hepsni kırdım 😔

Allah razı olsun cnm bu sefer çok farklı herşey bambaşka oldu kalbim ve kırılmadik evde yer kalmadı 😔
Yaaa çok üzüldüm gerçekten demek ki durum çok ciddi ya kuzum benim ya ne desem bilemedim üzülme sinirlerine hakim olmaya çalış çocuğuna yazik

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar