Sorum var Kizlar doğum yaptım hiç sutum gelmedi ne zaman gelir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde denizaydnl tarafından oluşturulan Kizlar doğum yaptım hiç sutum gelmedi ne zaman gelir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 291 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar doğum yaptım hiç sutum gelmedi ne zaman gelir
Konbuyu başlatan denizaydnl
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kizlar dün gündüz 12 de sezeryan doğum yaptım bu saat oldu hiç sütüm yok bebegim mama yemek istemiyor bütün gün aç ne yapacagim bilmiyorum
Kuzum hoşaf ye meyve suyu iç şekerli şeyler ye sürekli duş al ılık suyla goguslerini yıka yine de bebeğine ver canım o çektikçe gelir merak etme hayırlı olsun buarada 💕 AA rezene ve kimyon çayı demle anasonda canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum hoşaf ye meyve suyu iç şekerli şeyler ye sürekli duş al ılık suyla goguslerini yıka yine de bebeğine ver canım o çektikçe gelir merak etme hayırlı olsun buarada 💕 AA rezene ve kimyon çayı demle anasonda canim
Stres yapma yaptıkça azalır iyice

Serghfs

Kayıtlı Üye
rank
Can I contact admin??
I'ts important.
Regards.

Где администрация?
Речь идет о рекламе на вашем сайте.
С уважением.

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar dün gündüz 12 de sezeryan doğum yaptım bu saat oldu hiç sütüm yok bebegim mama yemek istemiyor bütün gün aç ne yapacagim bilmiyorum
Ben bu çaydan aldım azalmış gibiydi benim de 2 içtim maşallah 2 gecedir gece yatak ıslak uyanıyorum
IMG_6132.jpeg

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Öncelikle gözün aydın göğüdüne sıcsk kompres uygula dayanabilceğin msksimum sıcaklığa göre ayarla istersen sıcak duş al ayakta göğüslere tut ama sadede dikişşne gelmesin ben böyle yaparak doğumdan saatler önce
Göğüsüme sütü indirdim. Sıcak suyu tam göğüslerinin üstüne tut ve ahnı anda göğüsüne masaj yaparsk sıkmaya başla inşallah gelecek canım stres yapma

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar