Kizlar dogum yaptim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Neslihan gayiranal tarafından oluşturulan Kizlar dogum yaptim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 585 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar dogum yaptim
Konbuyu başlatan Neslihan gayiranal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mutsuz kadın

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kizlar 20 gün önce 3 günlük suni sancinin sonunda sezeryanla dogum yaptim çok zor bi 3 gün geçirdin ama normal dogmadi çocuk ama çok şükür iyiyiz size bir sorum olucak benim oglan 2 gündür kaka yapmiyo anne sütü veriyorum ve sütümde güzel geliyo doyuyo ama kaka yaomiyo normalmi sizce
Gözün aydın kuzum Rabbim analı babalı büyütsün inşallah 🤲🏻. Normsl diye biliyorum bende 14 gün önce doğum yaptım ebe Bebeğin doyduğunı çişini ve kakasını yaparsa anlarsın demişti ama 3 gün boyunca kakasını yapmasa bile endişe etmr 3 günü geçerse hastaneye getir dedi. Çişini yapıyor mu minik

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 20 gün önce 3 günlük suni sancinin sonunda sezeryanla dogum yaptim çok zor bi 3 gün geçirdin ama normal dogmadi çocuk ama çok şükür iyiyiz size bir sorum olucak benim oglan 2 gündür kaka yapmiyo anne sütü veriyorum ve sütümde güzel geliyo doyuyo ama kaka yaomiyo normalmi sizce
Anne süttü alan bebek kaka yapmaması normal canım 10 güne kadar normal diyorlar, benim bebeğim de öyleydi bekledim çok şükür geçti

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Geçmiş olsun kuzum

Neslihan gayiranal

Kayıtlı Üye
rank
Gözün aydın kuzum Rabbim analı babalı büyütsün inşallah 🤲🏻. Normsl diye biliyorum bende 14 gün önce doğum yaptım ebe Bebeğin doyduğunı çişini ve kakasını yaparsa anlarsın demişti ama 3 gün boyunca kakasını yapmasa bile endişe etmr 3 günü geçerse hastaneye getir dedi. Çişini yapıyor mu minik
Cok saol canim cisini yapiyo canim cok sukur
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Anne süttü alan bebek kaka yapmaması normal canım 10 güne kadar normal diyorlar, benim bebeğim de öyleydi bekledim çok şükür geçti
Hmm anladim cnmm

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlısı olsun canım çok geçmiş olsun neden normal doğamadı acaba

Neslihan gayiranal

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlısı olsun canım çok geçmiş olsun neden normal doğamadı acaba
Sorma canim 3 gün boyunca suni sanci verdiler cocuk kanala gelmiyodu mideme yapistti resmen suyumda 3 gunun sonunda gelince sezeryana alindim ama cok zor bi 3 gün geçirdim rabbim herkezi bir avazda kurtarsin cok şukur saglikli şekilde kucagima aldim rabbim olmayip isreyen herkeze nasip etsin cok guzel bir duygu

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Sorma canim 3 gün boyunca suni sanci verdiler cocuk kanala gelmiyodu mideme yapistti resmen suyumda 3 gunun sonunda gelince sezeryana alindim ama cok zor bi 3 gün geçirdim rabbim herkezi bir avazda kurtarsin cok şukur saglikli şekilde kucagima aldim rabbim olmayip isreyen herkeze nasip etsin cok guzel bir duygu
Peki neden doğumu başlattılar canım 3 gün önceden ne şikayetle gitmiştin hayırlısı olsun sağlıklı olunda benimde zamanım geldi normal doğum istiyorum ondan merak ettim

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim analı babalı büyütmeyi naib etsin canım benim 🥰🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar