Sorum var Kızlar doğumla ilgili bakar mısınız?

• Konbuyu başlatan Ays123
  • Toplam 21 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ays123 tarafından oluşturulan Kızlar doğumla ilgili bakar mısınız? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 534 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar doğumla ilgili bakar mısınız?
Konbuyu başlatan Ays123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Son düzenleme:

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 32. Haftasındasınız.
Bebeğin ayak ve al tırnakları ve gerçek saçları oluşur. cildi pürüzsüz hale gelir. Bu haftadan sonra kalan 7 haftada şimdiye kadar aldığı kilo kadar ağırlığı artacak.
uterus artık diyafram ve mideye baskı yaptığı için nefes darlığı ve mide yanması şikayetleri artar. sırt ağrılarında artış olur. gece yatarken yastığınızı yükseltmeniz gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 41 cm ağırlıgı 1780 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
Doğumda ya da doğumdan sonra oldu pek emin değilim ama arka kısmımda delik bölgesinde 3 4 yerde kocaman kocaman şişlikler olmuş. Normal mi ? Doğumda zorlama olduğu için mi acaba? Bunu yaşayan var mı? Geçici bir şey mi?
Yeni doğum yaptıysan oluyor öyle acayiplikler canım zamanla geçicek bendede oluyordu öyle basurumda çıkmışdı çok acıtmıştı şimdide hamileyim bilmiyorum nasıl olcak

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Hemorid kanamalı olmuyor mu canım benim o bölgemde herhangi bir kanama yok normal doğumdan sonra yaşadığım kanamam var sadece. Vajinal normal doğum yaptım canım
Bende pek anlamıyorum canım ama ondan bundan duyduğum kadarıyla ilk böyle oluyor sonra üzerine düşülmezse dahada kötüleşe bilir ve kanama yaranır internetden yaz bak istersen görseller gelecektir

A

Ays123

Guest
Yeni doğum yaptıysan oluyor öyle acayiplikler canım zamanla geçicek bendede oluyordu öyle basurumda çıkmışdı çok acıtmıştı şimdide hamileyim bilmiyorum nasıl olcak

1 hafta oldu doğum yapalı yeni sayılır aynen canım. Bakalım lohusalık bitene kadar geçmezse bir doktora gideceğim. Sende sağ salim al bebeğini kucağına inşallah Allah'ın izniyle

A

Ays123

Guest
Bende pek anlamıyorum canım ama ondan bundan duyduğum kadarıyla ilk böyle oluyor sonra üzerine düşülmezse dahada kötüleşe bilir ve kanama yaranır internetden yaz bak istersen görseller gelecektir

Anladım canım lohusalık sürecim bitsin daha doğum yapalı 1 hafta oldu eğer geçmezse bir doktora gideceğim

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
1 hafta oldu doğum yapalı yeni sayılır aynen canım. Bakalım lohusalık bitene kadar geçmezse bir doktora gideceğim. Sende sağ salim al bebeğini kucağına inşallah Allah'ın izniyle
Daha yeniymiş bendede o zamanlar öyleydi geçti sonra ama herkestede oluyormu bilmiyorum ama sende geçmezse mutlaka doktora görün teşekkür ederim canım inşallah🙏♥️

Tüm sayfalar yüklendi.