Kızlar doğumum oldu şükür 🤲🤲🤲

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Arzu Asel tarafından oluşturulan Kızlar doğumum oldu şükür 🤲🤲🤲 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,801 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 31 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Kızlar doğumum oldu şükür 🤲🤲🤲
Konbuyu başlatan Arzu Asel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Azranurun annesi

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
AMİN Allah razı olsun canım tebrik ederim canım Allah annalı babalı büyütsün inşallah canım bişey sorcam genel mi oldun yoksa belden uyuşmamı oldun ve ameliyat sonrası nasıl oldun bende sezeryan olcam ilki geneldi çok kötü geçti bunda genel istemiyorum korkuyorum yardımcı olursanız çok sevinirim 🥰
Belden uğuşturmalı oldum cnm ben doğum yapalı 3 ay oldu çok rahat geçti ben çok korkmuştum yine olsa yine belden uyuşturmalı olurum amilyat tan 5 6 saat sonra ayağa kaldırıyorlar sende çabalayıp dinlenip dinlenip yürürsen çok kolay atlatırsın cnm

Ecrin Su prensesim

Kayıtlı Üye
rank
Belden uğuşturmalı oldum cnm ben doğum yapalı 3 ay oldu çok rahat geçti ben çok korkmuştum yine olsa yine belden uyuşturmalı olurum amilyat tan 5 6 saat sonra ayağa kaldırıyorlar sende çabalayıp dinlenip dinlenip yürürsen çok kolay atlatırsın cnm
Senin adına çok sevindim canım inşallah bende kolay atlatırım cevap yazdığın için de çok teşekkür ederim Rabbim bebeğini sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar