Kizlar dogumunuza ne kadar kaldi?😊

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mehri tarafından oluşturulan Kizlar dogumunuza ne kadar kaldi?😊 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,996 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar dogumunuza ne kadar kaldi?😊
Konbuyu başlatan Mehri
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mehri

Mehri

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba annesler dogumunuza ne kadar kaldi korku varmi sizde de benim gibi 38 haftayi tamamladik 14 gun kaldi 😩malum 3 cu bebek artik tasiyamiyorum dogasim geliyor 😂ama o agrilari aklima salinca amann Mehri gul gibi oturuyorsun da diyom tirsiyomm yani😁 her yalanci sanci gelince aha gidiyom diyorum 🙄 ama yine gidemiyorum 🤦🏻‍♀️😂 Allah yardimcimız olsun insallah🤕

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba annesler dogumunuza ne kadar kaldi korku varmi sizde de benim gibi 38 haftayi tamamladik 14 gun kaldi 😩malum 3 cu bebek artik tasiyamiyorum dogasim geliyor 😂ama o agrilari aklima salinca amann Mehri gul gibi oturuyorsun da diyom tirsiyomm yani😁 her yalanci sanci gelince aha gidiyom diyorum 🙄 ama yine gidemiyorum 🤦🏻‍♀️😂 Allah yardimcimız olsun insallah🤕
Yaklaşık 7 hafta kaldı oğlumda 39 da bile gezip tozuyordum kızıma hamileyim ve çok agirlastim şimdiden uyku yok ağrı çok agirlasma erken oldu bakalım nasıl geçecek haftalar .

Mehri

Kayıtlı Üye
rank
Yaklaşık 7 hafta kaldı oğlumda 39 da bile gezip tozuyordum kızıma hamileyim ve çok agirlastim şimdiden uyku yok ağrı çok agirlasma erken oldu bakalım nasıl geçecek haftalar .
Insallah iyi kecer ben oglumda agirlasma cok olmusdu kizimda nasil 9 ay geldi kecdi bilmiyorum ama buda oglan 9 ay resmen kocami 9 dogurtdum 😁artik yurumiyorum bacak aralarindan agrilar vuruyor😩

melolem

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba annesler dogumunuza ne kadar kaldi korku varmi sizde de benim gibi 38 haftayi tamamladik 14 gun kaldi 😩malum 3 cu bebek artik tasiyamiyorum dogasim geliyor 😂ama o agrilari aklima salinca amann Mehri gul gibi oturuyorsun da diyom tirsiyomm yani😁 her yalanci sanci gelince aha gidiyom diyorum 🙄 ama yine gidemiyorum 🤦🏻‍♀️😂 Allah yardimcimız olsun
en geç 22 gün

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Uygulamaya göre 31gün canım Amin İnşallah 🤲🏻🥰

Otcusevda

Kayıtlı Üye
rank
Ayniyiz benmde 13 gun kaldi her agri gwldi doguruyom sanyom ama yok. 3 cocuk ve cok zorladi uyku duzeni denen bisi kalmadi

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Daha bizim çok eğer küçük bey erkenden gelemeye kalmasa tabi 14 haftanın var sezeryan için

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Senin az kalmış canim benim 38 gün falan var sezeryanli olduğum için gün belli değil daha bu aksilik olmazsa 38.hafta içinde olur doğumun dedi doktorlar hep bekliyoruz.ama gerçekten agirlastim artık yuruyemiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar