Kızlar doğurdum

• Konbuyu başlatan Prensesannesii12
  • Toplam 23 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Prensesannesii12 tarafından oluşturulan Kızlar doğurdum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,009 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar doğurdum
Konbuyu başlatan Prensesannesii12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen
A

Alinin annesi

Guest
Kızlar dün doğurdum normal doğum yaptım ve 9 tane dikişim oldu çok acıyolar hiç bi şekilde rahat oturup rahat lavaboya çıkamıyorum dikişlerimin acımaması için çabuk iyileşmesi için ne yapabilirim?😔
Benim ilk qebeliyimde de dikiş düşmüşdü. Ben Rusiyada yaşıyorum. Burada dikiş olan yere hiç bişiy sürülmüyor. Ve üstelik 6gün hastanede kalıyosun, çoçuğada kəndin bakıyorsun. Sadece bən bebek şampuanıyla sık-sık yıkıyodum orayı. 6günün sonunda dikişleri söktülər. Bacağımı açamıyodum bile. Çok canım yandı amma eve gəldim, sadece 2gün arım oldu yürüdən sonra qeçti yanı yıkanın sık sık, haraket edin

Meva

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün doğurdum normal doğum yaptım ve 9 tane dikişim oldu çok acıyolar hiç bi şekilde rahat oturup rahat lavaboya çıkamıyorum dikişlerimin acımaması için çabuk iyileşmesi için ne yapabilirim?😔
Geçmiş olsun canım 🌺
Hayırlı olsun 🌺
Sağlıkla huzurla büyütün inşallah 🤲🥰
Dikişlerin çabuk iyileşmesi için eczaneye bi solüsyon yaptırıyordu yengem.bi hafta içinde düzelmişti.
Rabbim şifalar versin 🌺

Tüm sayfalar yüklendi.