Kızlar doğurdum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde M.muhammed tarafından oluşturulan Kızlar doğurdum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 836 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar doğurdum
Konbuyu başlatan M.muhammed
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Dün akşam ağrıyla gittik hastanede sağ salim normal doğum yaparak bebeğimi kucağıma aldım beni hamileyken merak ettiğim soruları yardımcı oldunuz için teşekürler canım arkadaşlarım❤️😍😘
Tebrikler canim allh anali babali boyutsun rabbimin verdiyi omru saglam yawatsin
Darisi bizim bawimiza inwallah😀🤲🏻

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Dün akşam ağrıyla gittik hastanede sağ salim normal doğum yaparak bebeğimi kucağıma aldım beni hamileyken merak ettiğim soruları yardımcı oldunuz için teşekürler canım arkadaşlarım❤️😍😘
Hayırlı olsun canım benim çok sevindim Allah sağlıkla analı babalı büyütsün inşallah 🙏🥰 nasıl geçti doğumun bebiş nasıl sen nasılsın?

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Dün akşam ağrıyla gittik hastanede sağ salim normal doğum yaparak bebeğimi kucağıma aldım beni hamileyken merak ettiğim soruları yardımcı oldunuz için teşekürler canım arkadaşlarım❤️😍
Gözünüz aydın Allah analı babalı büyütsün İnşallah darısı bize bir avaz da inşallah🤗

Tüm sayfalar yüklendi.