Kızlar dogurmadim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Omerin annesi tarafından oluşturulan Kızlar dogurmadim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,400 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar dogurmadim
Konbuyu başlatan Omerin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Omerin annesi

Omerin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Doğum pozisyonunu almış en azından canım bi bakarsın her an başlar bile doğumun stres yapma hiç sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Allah 🙏
Amin insallah sizde bi avazda umarim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İlk oğlumda bndede oyleydi eni sonunda sezeryan oldum 42.haftamda şimdi ise kızım olcak insallh bundada sezeryan tabi ama belli olmaz bebeğiniz erkek ise geç doğabilir
[/Qcok korkuyorum dogumdan

İlk oğlumda bndede oyleydi eni sonunda sezeryan oldum 42.haftamda şimdi ise kızım olcak insallh bundada sezeryan tabi ama belli olmaz bebeğiniz erkek ise geç doğabilir
Bol bol hurma ye üzerine su iç ve yürüyüş yap ben bunları yaptım 2 gün içinde doğurdum 38+2 de geldi minik
Ne zmn dogum yaptiniz

Bol bol hurma ye üzerine su iç ve yürüyüş yap ben bunları yaptım 2 gün içinde doğurdum 38+2 de geldi minik
Ne zmn dogum yaptiniz

Merve5q6 gümüş

Kayıtlı Üye
rank
Hic yok canm ya bir kızımı 39 +4
ikincisini 40 haftda dogurdum ama bunda bekliyom

Cok sabirsizlaniyorum esim isinden dolayi yurtdisina cikicak erteledi 15 e kadar biletini tahmini dogum tarihi 13 eylul olurmu acaba burdaki tarih dogrumu

Cok sabirsizlaniyorum esim isinden dolayi yurtdisina cikicak erteledi 15 e kadar biletini tahmini dogum tarihi 13 eylul olurmu acaba burdaki tarih dogrumu
Haklısın canm benimde tahmini doğum tarihi 13 eylül inşallah sağ salim hemen doğarlar

Anneadayı

Kayıtlı Üye
rank
Hürmetine doğum üzerinde.etkisi.oldu mu peki.kolay açılma vs gözünüz aydin
Hurmanın açılmaya değilde sancıyla etkisi çok canım açılmanın hızlı olması suyunun gelmesi ve sancının sık aralıklarla gelmesine bağlı ben ilk yatış yaptığımda 3 dk bir sancım geliyordu açılmam 3 cm idi sonra Bi anda suyum geldi 2 saat sürmeden 10 cm yi buldu açılma

Hürmetine doğum üzerinde.etkisi.oldu mu peki.kolay açılma vs gözünüz aydin
Benim hiç sancım yoktu hurma su ve yürüş yaptım nişanım geldi diye 1 gece de sancılarım sıklaştı

Tüm sayfalar yüklendi.