Sorum var kızlar dua edin bana

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde cansuayaz tarafından oluşturulan kızlar dua edin bana başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,484 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 12 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı kızlar dua edin bana
Konbuyu başlatan cansuayaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20

cansuayaz

Kayıtlı Üye
rank
Gecmis olsun bemım bebegımde dogum kanalına ınmıs artık tehlikeli olmadığını normal olduğunu söyledi korkma rabbim saglıklı bir şekilde kucagınıza almayı nasıp etsin cümlemızınde tabıkı
amin canım ben yinede kontrol amaçlı gittim hastaneye 2 buçuk santim açılmam varmış sancılarım çok olmadığı için eve gönderdi evde takip edicem

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
bugün sağlık ocağında takibim vardı ona gittim ebem bebek kanala girmiş sıkıntıya girer nefes alamaz dedi senin çok sancın var hastaneye git dedi evet 1 haftadır sancılarım oluyordu ama 35. haftadayım diye normal diye düşünüyordum lütfen dua edin bebeğime birsey olmasın
Korkma kuzum bir şey olmaz rabbim sağ salim vaktinde kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻

cansuayaz

Kayıtlı Üye
rank
Dıkkat et cmm sukur bende daha acılma yokmus. Rabbıme emanetsın bebeşinle beraber
amin kuzum sizde rabbime emanetsiniz sağ salim zamanında bebişlerimizi kucağımıza alalım inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Korkma kuzum bir şey olmaz rabbim sağ salim vaktinde kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻
amin birtanem inşallah 💋🤲

bugün sağlık ocağında takibim vardı ona gittim ebem bebek kanala girmiş sıkıntıya girer nefes alamaz dedi senin çok sancın var hastaneye git dedi evet 1 haftadır sancılarım oluyordu ama 35. haftadayım diye normal diye düşünüyordum lütfen dua edin bebeğime birsey olmasın
Rabbim vaktinde hayırlı ve sağlıklı şekilde bebeğini kucağına almayı nasip etsin canım 🤲🏻🌹

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Rabbim yardımcın olsun canım hayırlısi ile sağlıkla kucağına alırsın inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.