Sorum var kizlar dua edin kardrşime

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde iyiki varsiniz cocuklarim tarafından oluşturulan kizlar dua edin kardrşime başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 846 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı kizlar dua edin kardrşime
Konbuyu başlatan iyiki varsiniz cocuklarim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel'in annesi ❤️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
kizlar dua edin lutfen kardesime simdi kaynanasi kayin pwderi gelmisler oglarinin eşyalarini toplamaya amcamin oglu kardesimi terk etmiş defolup gitmis kardesim iki gozu iki cesme ağliyo cocuklari perişan olmuş
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

🥺🥺🥺
Kıyamam ya kuzum vallahi ne diyeceğimi bilemiyorum ya böyle insanlar öbür dünyada nasıl hesap vericekler hiçmi düşünüyorlar ya. Rabbim ıslah etsin inşallah kardeşinin de rabbim yardımcısi olsun Kuzum hayırlı kapılar açsın inşallah

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
annemlwr evde perişan olmuş gidecekler kardesimi almaya amcam yok o bizim kizimiz diyo biz halledecez diyo babamda bilet kesmiş yarin akşam izmire gidecek kardesimin yanina
Baban katdesini alıp gelir bir daha da göndermez inşallah canım ya en güvenli yer ailenin yani öbür türlü adam terk etmiş ama kafası eser geri gelirse kardeşin yine aynı şeyleri yaşamasın. Dualarım sizinle Rabbim hayırlı yazılar yazmıştır inşallah 🤲

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
annemlwr evde perişan olmuş gidecekler kardesimi almaya amcam yok o bizim kizimiz diyo biz halledecez diyo babamda bilet kesmiş yarin akşam izmire gidecek kardesimin yanina
Kuzum alsınlar getirenler ya o kişi adam olmaz aynı devam eder kaldığı yerden yazık günah kardeşime sahip çıkın 😢

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum alsınlar getirenler ya o kişi adam olmaz aynı devam eder kaldığı yerden yazık günah kardeşime sahip çıkın 😢
ben yarin babama soylicem dicem amcamla konuşsun kardeşimin oturdugu evi uzerine yapsinlar kardeşim o evi kiraya verip istanbula babamin yanina taşinsin babam goz kulak olsun ona torunlarina kocasida tedavi olduktan sonra gelip babamlarin yaninda otursunlar babam sahip ciksin kizina da yegninede torynlarinada amcam sahip cikamadi oğlu ateste yanarken yegninide bile bile ateşe atti bu kadarini yapmak zorunda ben babama soylicem cunki kardesim orda oldugu surece sahip cikmak cok zor uzak ta oldugu icin her gun hergun gidip gelemessinde onun icinnen iyisi kizini yakininda bi yerde kiraya koymak yada o evi satip istanbulda babamlara yakin bi ev almasi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
ben yarin babama soylicem dicem amcamla konuşsun kardeşimin oturdugu evi uzerine yapsinlar kardeşim o evi kiraya verip istanbula babamin yanina taşinsin babam goz kulak olsun ona torunlarina kocasida tedavi olduktan sonra gelip babamlarin yaninda otursunlar babam sahip ciksin kizina da yegninede torynlarinada amcam sahip cikamadi oğlu ateste yanarken yegninide bile bile ateşe atti bu kadarini yapmak zorunda ben babama soylicem cunki kardesim orda oldugu surece sahip cikmak cok zor uzak ta oldugu icin her gun hergun gidip gelemessinde onun icinnen iyisi kizini yakininda bi yerde kiraya koymak yada o evi satip istanbulda babamlara yakin bi ev almasi
Aynen kuzum iyi düşünmüşsün rabbim hayırlısını versin inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar