Kizlar dua edin nolur­čśú­čśľ

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Sorum Var kategorisinde Sinemsar─▒g├╝l taraf─▒ndan olu┼čturulan Kizlar dua edin nolur­čśú­čśľ ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 523 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 21 yorum ve 3 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ Kizlar dua edin nolur­čśú­čśľ
Konbuyu ba┼člatan Sinemsar─▒g├╝l
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan Ayse53

Sinemsar─▒g├╝l

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
19 Nisan 2021
Han─▒mlar her evlilikte s─▒k─▒nt─▒ olur ama bizimki biraz farkl─▒ fitne fesatl─▒k k─▒skan├žl─▒k girdi kocam benden so─čudu en yak─▒nlar─▒ y├╝z├╝nden nolur sizde evlisiniz kart─▒n─▒zda ├žocuk var 23.5 haftal─▒k hamileyim uzak ka├ž g├╝nd├╝r eriyip bittim ├žocu─ča da yaz─▒k her┼čey hissediyor duyuyor bana dua edin kocam ger├žekleri g├Ârs├╝n bana sahip ├ž─▒ks─▒n bebe─čine sahip ├ž─▒ks─▒n hamilelerin duas─▒ kabul olur nolur duan─▒z─▒ eksik etmeyin ya be ├žok k├Ât├╝y├╝m.Allah a┼čk─▒na ne olur karninizda ki bebesin hurmetine belki dua kabul olunur kimin duas─▒ kabul olunaca─č─▒ belli olmaz karde┼čin karde┼če yapt─▒─č─▒ dua makbuld├╝r yalvaririm karn─▒mda can ta┼č─▒yorum dua edin yuvam d├╝zelsin kocam bana inansin bana sahip ├ž─▒ks─▒n­čśú­čśş

Sibelita

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
28 May─▒s 2021
Dilerim in┼čalla yuvan d├╝zelir her┼čey g├Ânl├╝nce olsun1­čÖĆ

Ay┼čenurr

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
13 Temmuz 2021
Han─▒mlar her evlilikte s─▒k─▒nt─▒ olur ama bizimki biraz farkl─▒ fitne fesatl─▒k k─▒skan├žl─▒k girdi kocam benden so─čudu en yak─▒nlar─▒ y├╝z├╝nden nolur sizde evlisiniz kart─▒n─▒zda ├žocuk var 23.5 haftal─▒k hamileyim uzak ka├ž g├╝nd├╝r eriyip bittim ├žocu─ča da yaz─▒k her┼čey hissediyor duyuyor bana dua edin kocam ger├žekleri g├Ârs├╝n bana sahip ├ž─▒ks─▒n bebe─čine sahip ├ž─▒ks─▒n hamilelerin duas─▒ kabul olur nolur duan─▒z─▒ eksik etmeyin ya be ├žok k├Ât├╝y├╝m.Allah a┼čk─▒na ne olur karninizda ki bebesin hurmetine belki dua kabul olunur kimin duas─▒ kabul olunaca─č─▒ belli olmaz karde┼čin karde┼če yapt─▒─č─▒ dua makbuld├╝r yalvaririm karn─▒mda can ta┼č─▒yorum dua edin yuvam d├╝zelsin kocam bana inansin bana sahip ├ž─▒ks─▒n­čśú­čśş
─░n┼čallah en k─▒sa s├╝rede her┼čey istedi─čin gibi rabbim yard─▒mc─▒n olsun Allah b├╝y├╝kt├╝r ├╝zme kendini biliyorum zor ama bebi┼čini i├žin kendini ├╝zme dilerim Allah'tan tez zamanda her┼čey ├žok g├╝zel e┼čin le mutlu huzurlu bir yuvan─▒z olur ­čĄ▓

Sinemsar─▒g├╝l

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
19 Nisan 2021
Seni ├žok iyi anl─▒yorum ya┼čad─▒─č─▒n ├žok zor bi┼čey en ├žok dete─če ┼čimdi ihtiyac─▒n var o destekte e┼čten olmay─▒nca ├žok k├Ât├╗.Rabbim do─čru yolu g├Âsterir in┼čalla
Amin evet ├žok k├Ât├╝ hele ki haks─▒z yere olunca
─░n┼čallah en k─▒sa s├╝rede her┼čey istedi─čin gibi rabbim yard─▒mc─▒n olsun Allah b├╝y├╝kt├╝r ├╝zme kendini biliyorum zor ama bebi┼čini i├žin kendini ├╝zme dilerim Allah'tan tez zamanda her┼čey ├žok g├╝zel e┼čin le mutlu huzurlu bir yuvan─▒z olur ­čĄ▓
Dm den yazar m─▒s─▒n─▒z

SBA-

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
24 ┼×ubat 2021
Allah en yak─▒n zamanda seni feraha ├ž─▒kars─▒n. ─░n┼čallah her┼čey istedi─čin gibi g├Ânl├╝nce olur

Sinemsar─▒g├╝l

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
19 Nisan 2021
Allah en yak─▒n zamanda seni feraha ├ž─▒kars─▒n. ─░n┼čallah her┼čey istedi─čin gibi g├Ânl├╝nce olur
Amin­čśö­čĄ▓
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

Seni ├žok iyi anl─▒yorum ya┼čad─▒─č─▒n ├žok zor bi┼čey en ├žok dete─če ┼čimdi ihtiyac─▒n var o destekte e┼čten olmay─▒nca ├žok k├Ât├╗.Rabbim do─čru yolu g├Âsterir in┼čalla
Siz hi├ž ya┼čad─▒n─▒z mi b├Âyle e┼čininiz yan─▒nda olmad─▒─č─▒ zamanlar size inanmad─▒─č─▒ zamanlar

Merve_berkk

Moderator
Y├Ânetici
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
23 Mart 2021
Can─▒m benim o kadar iyi anl─▒yorum ki seni ­čśö e┼čin bi an ├Ânce d├╝zelir de ger├žekleri g├Âr├╝r aran─▒z da d├╝zelir in┼čallah ­čÖĆ

T├╝m sayfalar y├╝klendi.