Kızlar dua edin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde hilalctn tarafından oluşturulan Kızlar dua edin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,653 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kızlar dua edin
Konbuyu başlatan hilalctn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

hilalctn

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim o tıp tıp tıp sesleri duymayı nasip eder inşallah
Duyamadım cnm bebek ufak olduğu için ama şuan bebek herhalde artk o 🤰usten gozukmedi cnm Altan gözüktü üste kese gözüküyor aama bebek yok kandada gebelik var diyor o yüzden Altan baktı alta çıktı birz utangaç herhalde😂😂gazdan dolayı yada
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dualarım seninle Kuzum Güzel Haberlerini Bekliyorum🤲💫🙏💝
Duyamadım cnm bebek ufak olduğu için ama şuan bebek herhalde artk o 🤰usten gozukmedi cnm Altan gözüktü üste kese gözüküyor aama bebek yok kandada gebelik var diyor o yüzden Altan baktı alta çıktı birz utangaç herhalde😂😂gazdan dolayı yada 6+4 haftalık duymam lazımdı endişe ettim şimdi

Dualarım seninle Kuzum Güzel Haberlerini Bekliyorum🤲💫🙏💝
Duyamadım cnm bebek ufak olduğu için ama şuan bebek herhalde artk o 🤰usten gozukmedi cnm Altan gözüktü üste kese gözüküyor aama bebek yok kandada gebelik var diyor o yüzden Altan baktı alta çıktı birz utangaç herhalde😂😂gazdan dolayı yada 6+4 haftalık duymam lazımdı endişe ettim şimdi 20 gün sonra gel dedi bana resmen özele gidicem şimdi

Ekli dosyalar

• Screenshot_20220422-111207.jpg
    Screenshot_20220422-111207.jpg
    414.4 KB · Görüntüleme: 51
    414.4 KB · Görüntüleme: 57
    414.4 KB · Görüntüleme: 59

Krembrule

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah cnm ama duyamadm bebek oluşmuş ama kalp atışı için. 20 gün sonra gel bebek ufak dedi
Bebiş ten bebişe fark ediyor cnm benim oglanda 6.5 haftada görünmedi kalp atisida duyulmadi alttan baktirmadim 9.haftada hem bebek hem kalp atisi vardi. 3 hafta once gittim 6.5 dedi normal ultrasonla görüldü ama kalp atışını dinlettirmeyi unuttu doktor bende merak ediyorum suan 8.4 falan olduk ama doktor bana 1.5 ay sonra gel demişti meraktanda catliyorum açıkçası 🤔 Rabbim hepimizin gönlüne ferahlik yavrularimizada sağlık sıhhat versin insallah

hilalctn

Kayıtlı Üye
rank
Bebiş ten bebişe fark ediyor cnm benim oglanda 6.5 haftada görünmedi kalp atisida duyulmadi alttan baktirmadim 9.haftada hem bebek hem kalp atisi vardi. 3 hafta once gittim 6.5 dedi normal ultrasonla görüldü ama kalp atışını dinlettirmeyi unuttu doktor bende merak ediyorum suan 8.4 falan olduk ama doktor bana 1.5 ay sonra gel demişti meraktanda catliyorum açıkçası 🤔 Rabbim hepimizin gönlüne ferahlik yavrularimizada sağlık sıhhat versin insallah
Kötü bişey olsa illa söylerdi cnm bana da ufak dedi göbekten bile gozukmedigi için

Kuzum ben hamileydim kalbi durdu 😒 insallah hayırlısıyla rabbim nasip eder🤲🤲🤲
Kusura bakma cnm bilmiyordm inşallah dualarm seninle bende 3 sene sonra kaldm o yüzden telas yapıyorum uzduysem k.bkma olur mu

Tüm sayfalar yüklendi.