Kızlar dua

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Dua Bölümü kategorisinde azram cankizim tarafından oluşturulan Kızlar dua başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 243 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Dua Bölümü
Konu Başlığı Kızlar dua
Konbuyu başlatan azram cankizim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar 22 ocağa kadar bana dua edin lütfen istediğim bişey var oldun lütfen olunca söylerim adımı biliyonuz dua edin yasin okuyunca dua edin namazda edin ne muradı nevistegi varsa diye dua edin lütfen kızlar Allah rızası icin
Allahım her şey gönlünce olur umarım canım benim . Rabbşm istwdiğin şeyi hayırlısı ise nasip etsin hayırlısı değilse de hayırlı bir şekilde nasip etsin inşallah 🤲🏻❤️

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Rabbim Gönlüne Göre Versin İnşallah Elifcim Herşey Güzel Kalbince Olsun

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canlarım siz dua edin untmayin şuan mutfakta tatlı yapiyorum sonra yazarim byyy
Sen tatlini yap aklin burda kalmasın elifim sonra tstlin yanar kız biz şimdi hatim indircez
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar 22 ocağa kadar bana dua edin lütfen istediğim bişey var oldun lütfen olunca söylerim adımı biliyonuz dua edin yasin okuyunca dua edin namazda edin ne muradı nevistegi varsa diye dua edin lütfen kızlar Allah rızası icin
Canım benim her ne istegin dileğin var ise rabbim hayırlısı ile nasip etsin inşallah hayırlı olanı gönlüne razı eylesin inşallah ❤️

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Allah gönlüne göre versin inşallah canım benim 💕 tabiki de

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar