Sorum var Kızlar düşük

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Belirsizz123 tarafından oluşturulan Kızlar düşük başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 505 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar düşük
Konbuyu başlatan Belirsizz123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Belirsizz123

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar galiba hamileyim ve daha kızım 1.5 yaşında yrın test yapcam pozitif çıkarsa bebeği düşürmek istiyorum biliyorum günah ama yapamam daha kızıma dogru düzgün bakamıyorum ne gibi şeyler yaaparsam düşük gerçekleşir lütfen yazın🙁🙁

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar galiba hamileyim ve daha kızım 1.5 yaşında yrın test yapcam pozitif çıkarsa bebeği düşürmek istiyorum biliyorum günah ama yapamam daha kızıma dogru düzgün bakamıyorum ne gibi şeyler yaaparsam düşük gerçekleşir lütfen yazın🙁🙁
Canım burdaki arkadaşlar yardım etmez ki edemeyiz de bizde o günaha dahil olmuş oluruz.. Bak benim kızım da 16 aylık 1.5 yaşına yakın yani..12 haftalık hamileyim.. Bende hiç istemiyordum çok üzüldüm aynı şekilde kendime kızıma yetemezken tekrar bi sorumluluk daha.. Ama şunu unutma Allah kimseye taşıyamayacağı yük vermez.. Yavrumun yiyeceği ekmeği varmış demekki.. Bende düşer diye bekledim ama düşürmek asla aklımdan geçmedi allahın verdiği canı ancak o alır. Vicdan azabından uyuyamazsın.. Emin ol Rabbim verir kolaylığını. Bak ben 12 hafta boyunca ne mide bulantısı ne kusma hiç bişey olmadı.. Sanki hiç hamile değilim bazen unutuyorum hamile olduğumu hatta herkes nasıl hamilesin sen diyor.. Gerçekten bak bereketiyle gelir.. İyi düşün iyi olsun.. Bundan sonra daha iyi korunmaya bak.. Bizim komşuda hamileydi bak yaşı büyüktü aldırdı.. Bak başından bela eksik olmuyor.. O yüzden kıyma o cana vardır Rabbimin bir bildiği..

S

Sema Kurt

Guest
Bizler ne zorluklarla çocuk sahibi olmak istiyoruz ki çok şükür Rabbime ikiz hamileliğim var şuan Tüp bebek Rabbime olan dualarımız sayesinde bizim de evimizi yuvamizi çocuksuz bırakmadı şükür kucağımıza da aldırmayı nasip etsin. İnşallah diyecegim şu ki aklınızı başiniza alın Sakın Kıymayın Rabbimin vardir bildiği kızıyorum sizin gibi duşunenlere ama hayatınızı bilemem yapmayın kıymayın olmayanlari düşüşün şükredin 🤲

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Bak bende zorlanıyorum evet ama asla düşünme öyle şimdi hamile olsam o cana mi kiyacagim böyle gaddar olma cnm bak bugün mevlüt kandili Allah tan hayırlısını iste rabbim çocuk isteyene versin inşallah ve o bir can günah onun vebalin o nasıl alacaksın cnm ya düşüncesi bile kötü yarın mahşerde o sana hesap sormaz mı onu da düşün cnm çocuk istemiyorsan korun o zaman burda da böyle konular açma herkesin günahı herkese yeter

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Kesinlikle burdan kimse sana yardım etmez bak bnm kızımda 1 buçuk yaşında ve şuan 26 haftalik hamileyim ve aşırı yaramaz kızım var ama Rabbım nasip etmiş inan ilk basta bende çok üzüldüm ama zamanla alıştım ve şuan gelişini bekliyorum oğlumun hayırlısıyla Rabbım.nasip etmişse ve içinde can varsa o atan kalbi sen kendi ellerinle nasıl durdurcan çok günah ve inan sezeryan olucam ve tekim eşimden başka kimsem yok ve sabah gidip gece gelen esin bana yardımı ne olcak ama Rabbım var verdiyse nasip ettiyse sabrinida kolaylığını da verir sakina bu şekilde düşünme nice insanlar var bebek sahibi olmak için uğraşan onları düşün yada çok sıkı bir şekilde koruncaktik şimdi o bebeğe yazık değil mi sakin bu sil kafandan yapma çok günah

Fenerbahçe

Kayıtlı Üye
rank
Bizde çok çocuk sahibi olmak istedik polikistik overden bir turlu olmuyordu. Çok Allah'a dua ettim , çok yalvardım ,adak adadım. Hastaneye gittik tedaviye baslancakti. Hastane kapısından geri döndüm hamile olduğumu öğrendm. Orda nice insanlarla tanıştım 5 sene 10 sene çocuğu olmayan. Ev parası harcayan araba parası harcayan nice gözyasi döken insanlae var. Hamile olmama rağmen hala ağlıyorum o insanlar için dua ediyorum. Bugün mevlid kandili Allah için hayırlısini iste dua et. Allah rizkinida kolaylığını da verir

Chyperus

Kayıtlı Üye
rank
Kusura bakmayın belki biraz ağır konuşacağım ama korunmayı bilmiyorsanız sevişmeyin. Yani o kadar korunma yöntemi var sizin sorumsuzluğunuz yüzünden yazık günah değil mi o bebeğe? Çok kızdım size gerçekten. Üstelik bir annesiniz nasıl düşünebilirsiniz bunu?

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Bu konuda sana hiç kimse yardım edemez tamam karnındakini yok ettin diyelim düşürdün Allah ın verdiği canı aldın ya bunun günahı Allah korusun diğer çocuğuna sebep olursa ozaman ne olacak ben 3 çocuk büyütüyorum hepside arka arkaya oldu olana asla müdahale etmedim onca çocuk isteyipte olmayan evlat hasretiyle yanıp tutuşan insanlar var Allah size vermiş sizde ben bakamam kaldıramam diyorsunuz kusura bakmayın kırılmayında benim düşüncem bu biraz ağır konuşmuş olabilirim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Şu lanet postunu kapatıyorum madem bu kadar korkuyorsun korun o zaman kardeşim gelmişsin gebelik postuna çocuk nasıl düşürülür diye saçma salak post açıyorsun ya ne var benim de bebeğim 17 aylık bende 9 haftalık gebeyim rabbim verince ne yapacaksın o çocuğunu düşün ya karnındakine ölsün diye bir şeyler yaparken yanında sapa sağlam duran çocuğa bir şey olursa bunun vebalini nasıl alacaksınız ya sanıyor musun o çocuk cennette size şefaatçi olacak! Cidden rabbim evladın değerini bilmeyen kimseye Evlat nasip etmesin ya bu ne saçma bir soru! Millet çocuk çocuk diye ev araba parası harcıyor bazıları da verilen evladın kıymetini bilmiyor ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kusura bakmayın belki biraz ağır konuşacağım ama korunmayı bilmiyorsanız sevişmeyin. Yani o kadar korunma yöntemi var sizin sorumsuzluğunuz yüzünden yazık günah değil mi o bebeğe? Çok kızdım size gerçekten. Üstelik bir annesiniz nasıl düşünebilirsiniz bunu?
Hiçte ağır konuşmamışsın valla ağır konuşma görmemiş bunlar millet doğum yapmak için gün sayıyor gelmiş bebek nasıl düşürülür diye evlat hasreti çeken insanlara saçma salak soru soruyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım burdaki arkadaşlar yardım etmez ki edemeyiz de bizde o günaha dahil olmuş oluruz.. Bak benim kızım da 16 aylık 1.5 yaşına yakın yani..12 haftalık hamileyim.. Bende hiç istemiyordum çok üzüldüm aynı şekilde kendime kızıma yetemezken tekrar bi sorumluluk daha.. Ama şunu unutma Allah kimseye taşıyamayacağı yük vermez.. Yavrumun yiyeceği ekmeği varmış demekki.. Bende düşer diye bekledim ama düşürmek asla aklımdan geçmedi allahın verdiği canı ancak o alır. Vicdan azabından uyuyamazsın.. Emin ol Rabbim verir kolaylığını. Bak ben 12 hafta boyunca ne mide bulantısı ne kusma hiç bişey olmadı.. Sanki hiç hamile değilim bazen unutuyorum hamile olduğumu hatta herkes nasıl hamilesin sen diyor.. Gerçekten bak bereketiyle gelir.. İyi düşün iyi olsun.. Bundan sonra daha iyi korunmaya bak.. Bizim komşuda hamileydi bak yaşı büyüktü aldırdı.. Bak başından bela eksik olmuyor.. O yüzden kıyma o cana vardır Rabbimin bir bildiği..
Ay aleynam bende öyleyim perşembe günü rabbim nasip ederse fındığımı görmeye gideceğim 😍😍 rabbim kalp atışını duymayı nasip etsin inşallah aşırı heyacan var içimde 😍

Son düzenleme:

can kızım

Kayıtlı Üye
rank
Ay aleynam bende öyleyim perşembe günü rabbim nasip ederse fındığımı görmeye gideceğim 😍😍 rabbim kalp atışını duymayı nasip etsin inşallah aşırı heyacan var içimde 😍
Oyy canım benim Rabb'im sana bağışlasın sağlıklı hayırlı bir şekilde ben de öyleydim ya her kontrol gününü iple çekerdim 🥰🥰😍😍 inşallah o minicik kalbin sesini duyarsın ♥️❣️🤲

Tüm sayfalar yüklendi.