Sorum var Kızlar eşim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Edaaa tarafından oluşturulan Kızlar eşim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,244 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar eşim
Konbuyu başlatan Edaaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Bence sakın eşinden gizli o işlere kalkışma çocuk istediğiniz de eşin öğrenir birde çocuğunuz olmazsa yuva yıkılmaya kadar gider Allah korusun. Çocuk 1-2yaşına gelsin yaparız de bir şekilde ikna etmeye çalış
Kesinlikle bu yoruma katılıyorum Allah korusun bir sıkıntı olur ne olursa olsun eşinden gizli birşey yapma bence. Çocuk istemiyorsan ona göre açık ve net konuş korunma olmadığı sürece ilişki istemiyorum de mesela ama gizli gizli böyle birşey yapma çünkü daha ilk bebeğin ve bir sorun olursa eşin seni affetmez Allah korusun kendini riske atma. Eşinle konuş açıkla en azından bebeğimiz bir yaşına kadar gelsin emsin besininden geri kalmasın de sonuçta bebeğinin emmesi gerek ve yeni bor gebelik belli süre sonra onun emmesine engel olur bence bu yoldan eşine yürü ve anlat. Bebeğimiz 1 yaşına kadar emsin sonra bir bebek daha düşünürüz de o şekilde ikna et bence ama gizli şeyler evlilikte olmamalı bence. @Edaaa

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
Ya kızlar daha yeni doğum yaptım 6 ay oldu 19 yaşındayım ama öküz eşim 1cocuk daha istiyor neymiş beraber büyürler ikiz gibi olur ikisinin derdini ayrı ayrı cekmezmişim ya tmm bazen haklı ama ben daha hamileliği doğumu atlatamamisken birdaha aynı strese nasıl girebilirim ki kızlar bu zamana kadar prezervatif ile korunmaya ikna edebildim ama bu saatten sonra biraz zor sana 1 ay daha veriyorum bak bu evdekiler bitsin başka yok diyor evlilikten yaklaşık 1 yıl sonra hamile kalabildigim için yine öyle olacak sanıyor kontrol amaçlı diye doktora gidip spiral yada deri altı implanti yaptırmayı düşünüyorum bunlardan birini yapan var mı sağlıklı mi siz gebeligi nasıl önlüyorsunuz yardım edin lütfen
Sen kendini hazır hissetmiyorsun belliki gizlice Doğum kontrol hapı kullan sağlık ocağındaki ebeye sor yardımcı olur sana

Edaaa

Kayıtlı Üye
rank
Kesinlikle bu yoruma katılıyorum Allah korusun bir sıkıntı olur ne olursa olsun eşinden gizli birşey yapma bence. Çocuk istemiyorsan ona göre açık ve net konuş korunma olmadığı sürece ilişki istemiyorum de mesela ama gizli gizli böyle birşey yapma çünkü daha ilk bebeğin ve bir sorun olursa eşin seni affetmez Allah korusun kendini riske atma. Eşinle konuş açıkla en azından bebeğimiz bir yaşına kadar gelsin emsin besininden geri kalmasın de sonuçta bebeğinin emmesi gerek ve yeni bor gebelik belli süre sonra onun emmesine engel olur bence bu yoldan eşine yürü ve anlat. Bebeğimiz 1 yaşına kadar emsin sonra bir bebek daha düşünürüz de o şekilde ikna et bence ama gizli şeyler evlilikte olmamalı bence. @Edaaa
Gerçekten hepinize cok teşekkür ediyorum fikrimi değiştirdiniz haklısınız ya iyiki yazmışım size 😘seviyorum sizleri canlar

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Valla bu erkeklere anlam veremiyorum. Hamileliği çeken sen, doğumu çeken sen, çocuğa bakan sen ama tekrar çocuk isteyen onlar 😂 senin vücudun, hormonların tamamen değişiyor ama bunu düşünen yok 🤦🏻‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.