Sorum var Kızlar et parçası

• Konbuyu başlatan Fatmanuraysima
  • Toplam 4 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fatmanuraysima tarafından oluşturulan Kızlar et parçası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 447 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar et parçası
Konbuyu başlatan Fatmanuraysima
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan
F

Fatmanuraysima

Guest
Kızlar 3 ay önce normal doğum yaptım ve çok afedersiniz ama rahmimin ağız kısmında ön tarafta et parçası var nohut tanesinden biraz büyük çekmeye çalışıyorum azıcık boyu uzuyor gerş küçülüyor bana zararı yok ama korkuyorum sizce ne olabilir başına gelen varmı ? Alırsam faln acır mı sizce

Gebedediler

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 3 ay önce normal doğum yaptım ve çok afedersiniz ama rahmimin ağız kısmında ön tarafta et parçası var nohut tanesinden biraz büyük çekmeye çalışıyorum azıcık boyu uzuyor gerş küçülüyor bana zararı yok ama korkuyorum sizce ne olabilir başına gelen varmı ? Alırsam faln acır mı sizce
Kendin elleme bence doktora göster ters bişey olmasın Allah korusun

Asra

Kayıtlı Üye
rank
Cnm birşey kisti deniliyor ona broklohitin mi öyle bişi korkma sana zararı yoksa dokotra gidersen silolar ufak operasyonla bndede var bn aldırmadım bana zararı yok diye

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum benimde doğumdan sonra çıktı 1 sene oldu doğum yapali ama hala var daha

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar