Kızlar ev ❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde ^^ ÖzLem 💜 ^^ tarafından oluşturulan Kızlar ev ❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 995 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Kızlar ev ❤️
Konbuyu başlatan ^^ ÖzLem 💜 ^^
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar iyi geceler dilerim herkese ♥️ biliyorsunuz depremzedeyiz konteyner de yaşıyoruz 8 aylık kızım 6 yaşında oğlum var 6 Şubat depreminde evimizi kaybettik aşırı soğuktu hava -27 bile gördü hava doğum yapana kadar ve çocuğum için mecburi Bursa'ya gittik 40 çıkınca da geri döndük biz bir aydan fazla oldu temel attık bayadir da ustalar çalışıyor yarın da alçı ve boya için başlayacaklar Allah nasip ederse sonunda bir evim olacak binlerce şükür bu benim için hayal ötesi bir şeydi 7 sene bitecek beraberdik kayınvalidemlerle Allah var öyle hiç tartışmamz olmadı şükür şimdi Allah nasip ederse evim olacak inşallah ❤️ bu süreç çok zorlu geçti evin temeli ve malzeme için izine geldi senelerce izin kullanmadı hiç eşimi işten çıkarttılar o çok kötü oldu ama buna şükür birkimle hallediyoruz bir şekilde artık yazın mi geçerim bir ay sonra mı evime bilemiyorum canım eşya da alınacak 40 bin boya alçıya vereceğiz bu işler bitince eşimde tekrar işe başlayacak borca gireceğiz yakında mecburen bize dua edin Allah yardımcmz olsun bundan sonrası da güzel rast gitsin şuan sıkışık değiliz şükür 2 aydır eşim çalışmıyor ama ilerisini bilemem Allah büyük umarım yardımcı olur ev haberini sizlerle paylaşmak istedim bugüne kadar yanımda olan depremden dolayı duasını esirgemeyen herkese çok teşekkür ederim ❤️ hepiniz de iyi ki varsınız Allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah 💜
Rabbim gönlüne göre versin güzel bir yuvam olsun tabiki dua ederim

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Canımsın 🤩

Aynen canım öyle gerçekten çok şükür İnşallah zamanla hepsi hallolur herşey çok pahalı sadece parke 20 bin fayans fln haric asgari ücret te 18 de gitsin Allah herkesin yardımcısı olsun inşallah geçim çok zor
Zor olmaz mı kuzum ama Rabbim ev alana ev yapana yuva Kurana yardım eder bunu unutma🙏🤲🫶

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Paracetemol verdim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Malesef sogukmu aldı yada tabletw cokmu baktı anlamadim
Hm parol şurup olsaydı daha iyi olurdu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Paracetemol verdim