Sorum var Kızlar fikir verebilir misiniz 🤗🤗

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Kızlar fikir verebilir misiniz 🤗🤗 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 703 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar fikir verebilir misiniz 🤗🤗
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
İnşallah eşim bana deliymişim gibi bakıyor pantolonlarım elimde oturup ağlıyorum o da diyor ki ağlamak için sebebe bile ihtiyacın yok pantolonlar olmuyor diye ağlanır mı ne saçma diyor ama cidden oturup ağlıyorum dengesizlik yapıyor bu hormonlar 🤦🤦 hele deneme kabininde oturup ağlıyorum baya inşallah doğum sonrası normale dönerim bende 😅😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende gidiyorum kırk tane kıyafet deneyip bir tane almadan geliyorum eve eşim ne aldın deyince başlıyorum ağlamaya bide geçen dedi ki pislik adam oo çok iyi baktım seni baya etlendin butlandin dedi tamam başladım ağlamaya 😅😅🤦🤦 bana şişko mu dedin diye yani bide oldum olası aşırı kilo takıntım var kilo almaya tahammülüm yok. Doğumdan sonra inşallah hemen hepsi gider eski halime dönerim yoksa cidden psikolojim bitti 😬😬 ben elbise pek sevmiyorum pantolon tunik giymeyi seviyorum altına babet spor terlik gibi kışın postal en giyemediğim şey topuklu ama almak istiyorum da bebekle imkansız gibi 🤦🤦
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Converse'in simsiyah olanını çok seviyorum aslında ama bu defa ters köşe yapıp beyaz krem tonlarına girdim bakalım sanırım bunlar da hormonal normalde simsiyah giymeyi severim 🤦🤦 Baya kapkara giyerim sadece bir tane renk kullanırım. Ama şuan lilalar bile hoşuma gidiyor acayip bişey
Manyak 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar