Kızlar Gebe Olanlar veya Gebelikte Bu Belirtileri Yaşayanlar Var mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Çiçekk tarafından oluşturulan Kızlar Gebe Olanlar veya Gebelikte Bu Belirtileri Yaşayanlar Var mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 817 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Kızlar Gebe Olanlar veya Gebelikte Bu Belirtileri Yaşayanlar Var mı
Konbuyu başlatan Çiçekk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mihriban BOLAT

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Canım bu aynı ben geçen doktora gittiğimde enfeksiyon sebebiyle gittim ama adetim gecikti gecikme olmadan önce de benim bel ve kasıklarım felaket ağrıyordu doktor bana enfeksiyondan gecikme olmaz dedi test yaptım ve gebe çıktım malesef
Kuzu malesef deme ya herşey hallolur cnm benim çok zor olacak senin için ama Rabbim verdiyse bir sebebi vardır canım eşin sevindi mi ne dedi? Seni çok iyi anlıyorum ikinci çocuğumda oğlum 4.5 yaşındaydı ay ben oğluma oğlum bana aşırı derece de düşkün bn hamile kalınca çok üzüldüm planliydi ama ha oğluma bakamazsam ihmal edersem o bana düşkün üzüntüden kahrolur vs vs vs bayağı üzüldüm ama bebeği de çok istiyordum kuzum hemde çok sonra bebeğimin hasta olduğunu öğrendim ya ben üzüldüm diye mi böyle oldu acaba diye kendimi suçladm bu sefer de ona ağladım 🥺 halbuki binde bir çıkan hastalığn teşhisi bebeğime kondu Allahtan geldi tedavisi zor maddi manevi ama herşeyi yaptık onun için doğdu meleğim ameliyat fln oldu 6 günü kaybettim 🥺

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Kuzu malesef deme ya herşey hallolur cnm benim çok zor olacak senin için ama Rabbim verdiyse bir sebebi vardır canım eşin sevindi mi ne dedi? Seni çok iyi anlıyorum ikinci çocuğumda oğlum 4.5 yaşındaydı ay ben oğluma oğlum bana aşırı derece de düşkün bn hamile kalınca çok üzüldüm planliydi ama ha oğluma bakamazsam ihmal edersem o bana düşkün üzüntüden kahrolur vs vs vs bayağı üzüldüm ama bebeği de çok istiyordum kuzum hemde çok sonra bebeğimin hasta olduğunu öğrendim ya ben üzüldüm diye mi böyle oldu acaba diye kendimi suçladm bu sefer de ona ağladım 🥺 halbuki binde bir çıkan hastalığn teşhisi bebeğime kondu Allahtan geldi tedavisi zor maddi manevi ama herşeyi yaptık onun için doğdu meleğim ameliyat fln oldu 6 günü kaybettim 🥺
Canım eşimle bi ara yaşadığım sıkıntılardan dolayı çocuğa sıcak bakmıyorum Allahın bildiğini kuldan saklayamam hiç mutlu değilim açıkçası o kadar da dikkat ettim ihtimal vermedim eşim sevindi o istiyordu zaten ama ileriki zamanlarda onluk sorun yok ben istemiyorum tekrar aynı şeyleri sar başa gazı dişi diğerini sütten kesmeye çalış ev iş güç bi yandan yani halim yok 49 kiloyum gün geçtikçe eriyorum ikinci çocukta bi 30 kilo olurum heralde

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Canım eşimle bi ara yaşadığım sıkıntılardan dolayı çocuğa sıcak bakmıyorum Allahın bildiğini kuldan saklayamam hiç mutlu değilim açıkçası o kadar da dikkat ettim ihtimal vermedim eşim sevindi o istiyordu zaten ama ileriki zamanlarda onluk sorun yok ben istemiyorum tekrar aynı şeyleri sar başa gazı dişi diğerini sütten kesmeye çalış ev iş güç bi yandan yani halim yok 49 kiloyum gün geçtikçe eriyorum ikinci çocukta bi 30 kilo olurum heralde
Ya kıyamamya haklısın zor süreç yıllar sonra bana da zor gelmiyor değil vAlla iki çocuk gerçekten zor Allah yardımcın olsun inşallah Rabbim bir düzene koyar inşallah sende haklısın yazıp seni üzmek istemedim çok zor şeyler yaşadın yıprandın çocuğun da küçük nebileyim Allah yardımcın olsun inşallah canım bende hamileyim deyince sen bayağı sasrdim gerçekten

Mihriban BOLAT

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar öncelikle hayırlı günle🌸Benim adetim öyle ağrılı geçmez, kışları çok nadir ağrım olur ve adet öncesi herhangi bir ağrımda olmaz. Bu ay doktora gitmiştim ve yoğun enfeksiyon olduğunu söyleyip hap ve fitil vermişti aynı zamanda folik asit. Çünkü gebelik istiyoruz eşimle artık hayırlısıyla.. Adetime 4-5 gün var ve bir buçuk haftadır ara ara kasık ağrılarım oluyordu ve beyaz akıntım yoğundu. Dün gece lavaboya girdiğimde bir damla kahverengi leke düştü lavaboya ve peçeteyle sildiğimde de biraz peçeteye geldi. Ama bu saate kadar tekrarı gelmedi. Bugünde ara sıra kasığımda batma ve ağrılar oluyor. Sorum şu, gebelik yaşayanlarda bu belirtiler oluyor mu yoksa aklım bana oyun mu oynuyor? Ama kasıklarımda ki ağrıda pek oyun gibi değil😂
Test alıp denedin mi bende de benzer belirtiler var 2 kez yaptım pozitif çıktı ve aynı zamanda 2 gündür ara ara lekelenme oluyo bir dene istersen akşam da kan vermeyi düşünüyorum

Aysel95

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar öncelikle hayırlı günle🌸Benim adetim öyle ağrılı geçmez, kışları çok nadir ağrım olur ve adet öncesi herhangi bir ağrımda olmaz. Bu ay doktora gitmiştim ve yoğun enfeksiyon olduğunu söyleyip hap ve fitil vermişti aynı zamanda folik asit. Çünkü gebelik istiyoruz eşimle artık hayırlısıyla.. Adetime 4-5 gün var ve bir buçuk haftadır ara ara kasık ağrılarım oluyordu ve beyaz akıntım yoğundu. Dün gece lavaboya girdiğimde bir damla kahverengi leke düştü lavaboya ve peçeteyle sildiğimde de biraz peçeteye geldi. Ama bu saate kadar tekrarı gelmedi. Bugünde ara sıra kasığımda batma ve ağrılar oluyor. Sorum şu, gebelik yaşayanlarda bu belirtiler oluyor mu yoksa aklım bana oyun mu oynuyor? Ama kasıklarımda ki ağrıda pek oyun gibi değil😂
Merhaba. Bende 2 hafta oncesinde gogus ucunda agrilar vardi. Sonra sumuksu beyaz akinti geldi o zaman dedim ki hamile ola biliri. En iyisi sen bir erken gebelik testi al eczaneden. Yap testi icin rahat olsun) insallah hamilesindir )

Mihriban BOLAT

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar öncelikle hayırlı günle🌸Benim adetim öyle ağrılı geçmez, kışları çok nadir ağrım olur ve adet öncesi herhangi bir ağrımda olmaz. Bu ay doktora gitmiştim ve yoğun enfeksiyon olduğunu söyleyip hap ve fitil vermişti aynı zamanda folik asit. Çünkü gebelik istiyoruz eşimle artık hayırlısıyla.. Adetime 4-5 gün var ve bir buçuk haftadır ara ara kasık ağrılarım oluyordu ve beyaz akıntım yoğundu. Dün gece lavaboya girdiğimde bir damla kahverengi leke düştü lavaboya ve peçeteyle sildiğimde de biraz peçeteye geldi. Ama bu saate kadar tekrarı gelmedi. Bugünde ara sıra kasığımda batma ve ağrılar oluyor. Sorum şu, gebelik yaşayanlarda bu belirtiler oluyor mu yoksa aklım bana oyun mu oynuyor? Ama kasıklarımda ki ağrıda pek oyun gibi değ
Test alıp denedin mi bende de benzer belirtiler var 2 kez yaptım pozitif çıktı ve aynı zamanda 2 gündür ara ara lekelenme oluyo bir dene istersen akşam da kan vermeyi düşünüyorum
Bence hamile olabilirsin test alıp dene istersen

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar