Kızlar günaydın ☀️😃

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Ömer Talha’nın annnesi 😍 tarafından oluşturulan Kızlar günaydın ☀️😃 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,921 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Kızlar günaydın ☀️😃
Konbuyu başlatan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ...
Benim çocuklar hep hasta.salı günü ortancam olmuştu.Bugün büyüğüm ve küçüğüm.Oğlum okuldan getirdi.Salgın varmış.Korkuyorum banada bulaşacak diye.17 gün kaldı doğumuma Allah nasip ederse.😞
Ayyy geçmiş olsun canım insallah saglıkla kucağına alırsın canım benim :( korkma Allah’ın izniyle saglıkla doğum yaparsın
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Boyyy😅😅😅men 50 kq hamile qaldim 32 hefdelikik 69 kiloyam kiz sen onda 80 catarsan bele getse😉😄😄😄
😄😄😄😄yok kız öyle deme 78 i geçmim bana yeter niye öyle dedin ki 🥲🥲❤️❤️❤️

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 23. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık mango büyüklüğünde.
Bebeğin kulakları daha iyi duymaya başlar. akciğerdeki damarlar solunuma hazır hale gelmek için büyümeye başlar. Ayaklarınızda ödem oluşmaya başlar.
bacaklarda ödem olması tehlike işaretidir. dikkatli olmak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 31 cm ağırlıgı 550 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Ayyy geçmiş olsun canım insallah saglıkla kucağına alırsın canım benim :( korkma Allah’ın izniyle saglıkla doğum yaparsın

Canim benim kotu anlama dediyimi waka yapdim ben 19 kilo aldim hamileliyim boyunca cok yiyiorum eleleri var 4.5 kilo aliyorlar rabim hayirlisiya kucagina almayi nasib etsin inwallah hepisi bowdur o uykuzsuz kaldigimiz gecelerde zaten hepisini vericez kilolarmizi yani💋

Canim benim kotu anlama dediyimi waka yapdim ben 19 kilo aldim hamileliyim boyunca cok yiyiorum eleleri var 4.5 kilo aliyorlar rabim hayirlisiya kucagina almayi nasib etsin inwallah hepisi bowdur o uykuzsuz kaldigimiz gecelerde zaten hepisini vericez kilolarmizi yani💋
Yok kız anlamadım :)

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 23. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık mango büyüklüğünde.
Bebeğin kulakları daha iyi duymaya başlar. akciğerdeki damarlar solunuma hazır hale gelmek için büyümeye başlar. Ayaklarınızda ödem oluşmaya başlar.
bacaklarda ödem olması tehlike işaretidir. dikkatli olmak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 31 cm ağırlıgı 550 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

...

Moderator
Mod
rank

Amin.Çok teşekkür ederim canım.😘

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar