Kızlar günaydın ☀️😃

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Ömer Talha’nın annnesi 😍 tarafından oluşturulan Kızlar günaydın ☀️😃 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,922 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Kızlar günaydın ☀️😃
Konbuyu başlatan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ...

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 23. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık mango büyüklüğünde.
Bebeğin kulakları daha iyi duymaya başlar. akciğerdeki damarlar solunuma hazır hale gelmek için büyümeye başlar. Ayaklarınızda ödem oluşmaya başlar.
bacaklarda ödem olması tehlike işaretidir. dikkatli olmak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 31 cm ağırlıgı 550 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Napıyorsunuz tatlı anneler ve anne adayları benim eşim nöbete gitti ya bugün pazar ama işte eczane çalıştığı için nöbeti var bazen bu nöbetler olmasa eczane de çalışması güzel bişi istediğin ilacı getiriyor 😄😄😄
Günaydın hayatım bende sabah fırına gidip sıcak simit alıyım dedim 100metre sonra kasiklarim ağrıdı kaldım orada dua ede ede gittim geldim bugün sanki dram filmleri izleyesim geliyor içimden her şeye ağlıyorum ama 5dk sanra normal e dönüyorum 🤣

Günaydın hayatım bende sabah fırına gidip sıcak simit alıyım dedim 100metre sonra kasiklarim ağrıdı kaldım orada dua ede ede gittim geldim bugün sanki dram filmleri izleyesim geliyor içimden her şeye ağlıyorum ama 5dk sanra normal e dönüyorum 🤣
Bende bende evdekiler bu bunalıma girmiş sanırım diyorlar 😂😂😂🤣 halbuki hamilelik hormonları

Bebeğin kulakları daha iyi duymaya başlar. akciğerdeki damarlar solunuma hazır hale gelmek için büyümeye başlar. Ayaklarınızda ödem oluşmaya başlar.

...

Moderator
Mod
rank
Napıyorsunuz tatlı anneler ve anne adayları benim eşim nöbete gitti ya bugün pazar ama işte eczane çalıştığı için nöbeti var bazen bu nöbetler olmasa eczane de çalışması güzel bişi istediğin ilacı getiriyor 😄😄😄
Benim çocuklar hep hasta.salı günü ortancam olmuştu.Bugün büyüğüm ve küçüğüm.Oğlum okuldan getirdi.Salgın varmış.Korkuyorum banada bulaşacak diye.17 gün kaldı doğumuma Allah nasip ederse.😞

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar