Sorum var Kizlar hamilelikle ilgili

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde aysenurrr🌼 tarafından oluşturulan Kizlar hamilelikle ilgili başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 320 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar hamilelikle ilgili
Konbuyu başlatan aysenurrr🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep'in annesii

aysenurrr🌼

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 2 defa test yaptım 2 si de çift çizgi çıktı belli şekilde fotoğraf ekliycektim ekliyemedim 1 haftadır çok acılı şekilde kasıkta ağrı cekiyorum pazartesi doktora gidicem sizce bu ağrı neden olur

1prensannesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 2 defa test yaptım 2 si de çift çizgi çıktı belli şekilde fotoğraf ekliycektim ekliyemedim 1 haftadır çok acılı şekilde kasıkta ağrı cekiyorum pazartesi doktora gidicem sizce bu ağrı neden olur
Canım zaten kasik ağrısı hamilelik belirtisidir. Bende bugün test yaptım pozitif cikti, en az bir haftadır benimde kasik ağrım var ve ani hareket edince batma oluyo kasikta

Zeynep'in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Hamileliğimin ilk haftalarında bende de kasık ağrısı çok olmuştu ayaklarını yüksekte tutup uzanmak bana iyi geliyordu deneyebilirsin

Tüm sayfalar yüklendi.