Kizlar hamilelikte balik yiyen var mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde BİRGÜL gözde tarafından oluşturulan Kizlar hamilelikte balik yiyen var mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,708 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar hamilelikte balik yiyen var mi
Konbuyu başlatan BİRGÜL gözde
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sıbelmamı

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar canınız çekmesin özür diliyorum ama canım ne zamandır balık istiyor ama civa içeren balıklar zararıymış çupra yemek istemiyorum korkuyorum yiyen var mi
Alabalık deniz balığı olarak almazsan civa olmaz sanırım hamside mevsimi değil zaten dondurulmuş yemektense omega alıp yutmak daha iyi sanırım

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar canınız çekmesin özür diliyorum ama canım ne zamandır balık istiyor ama civa içeren balıklar zararıymış çupra yemek istemiyorum korkuyorum yiyen var mi
Valla tek aş erdiğim balık oldu desem dün yedim ama hayvan gibi doktor yiyebilirsin demişti bana et yasaktı balıkta mi yasak demiştim onun sakıncası yok demir açısından daha yararlı yiyebirsen ye demişti yemezsen can çekmesi daha kötü oluyor bence ye benim gibi tek başına bir kilo yemede 😂😂

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Ben hamileliğimde. Hiç yoksa 2 haftada 1 mutlaka balık yedim ve çupra çok severim hatta ileir gidip mezgit bile yedim ki kendisi dip balığıdır 😂😂 oğlan sapasağlam 7 aylık yürümeye çalışıyor şuan umarım balıktan değildir 😂😂😂

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Benimde çekti geçen eşime dedim gitti balık ekmek dürüm aldı geldi hamsi güzeldi
Ooooohhhh afiyet bal olsun 🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hay maşallah yerimm🥰🥰
Ben hamileliğimde. Hiç yoksa 2 haftada 1 mutlaka balık yedim ve çupra çok severim hatta ileir gidip mezgit bile yedim ki kendisi dip balığıdır 😂😂 oğlan sapasağlam 7 aylık yürümeye çalışıyor şuan umarım balıktan değildir 😂

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Ben hamileliğimde. Hiç yoksa 2 haftada 1 mutlaka balık yedim ve çupra çok severim hatta ileir gidip mezgit bile yedim ki kendisi dip balığıdır 😂😂 oğlan sapasağlam 7 aylık yürümeye çalışıyor şuan umarım balıktan değildir 😂😂😂
Maşallah bende kızımda çok yedim bi sorun olmadi hamileler civa içeren balık yememeli dediler tm doğru da

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah bende kızımda çok yedim bi sorun olmadi hamileler civa içeren balık yememeli dediler tm doğru da
Valla yedim hayatım mezgit çipura levrek sarıkanat ne bulduysam yedim balık çok severim hatta 4 aylık gebeyken tatilde kaçamak yapıp 10 tane midye de yedim 😂😂 şuan oğlumada balık yediriyorum ağzını şaplata şaplata yiyor valla 😂😂😂

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Valla yedim hayatım mezgit çipura levrek sarıkanat ne bulduysam yedim balık çok severim hatta 4 aylık gebeyken tatilde kaçamak yapıp 10 tane midye de yedim 😂😂 şuan oğlumada balık yediriyorum ağzını şaplata şaplata yiyor valla 😂😂😂
Oyyyy maşallah şifa olsun canım benim kızım 6 yaşında küçükken çok yedi balık ama şuan neyapsak yemiyor balık tavuk kırmızı et ne yapacam bilmiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar