Kızlar hasta oldum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Kızlar hasta oldum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 209 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kızlar hasta oldum
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Canlar önce oğlum hasta oldu sonra da ben hasta oldum öksürüyor um burnum akıyor ve birde hamile yım ne yapmam lazım bebeğe zarar gelir mi sizce öksürük çok fazla var çünkü

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Canlar önce oğlum hasta oldu sonra da ben hasta oldum öksürüyor um burnum akıyor ve birde hamile yım ne yapmam lazım bebeğe zarar gelir mi sizce öksürük çok fazla var çünkü
Bebeğe zarar olacağını sanmıyorum cnm çünkü 3 defa geçirdiğim için biliyorum..çok geçmiş olsun bol bol sıcak suda limonlu su iç iyi gelirr

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 31. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık kokonat büyüklüğünde.
Bebek başını bir taraftan diğer tarafa çevirebilir. çok hareket etmesinden dolayı annede uykusuzluk olabilir. Bu haftadan itibaren yalancı doğum ağrıları (braxton hick kasılmaları) başlar. bazen erken doğum eylemi başlayabilir. ağrılar sürekli olursa mutlaka doktorunuza haber verin.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 40 cm ağırlıgı 1650 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Çok geçmiş olsun canım bebek daha çok küçük evde bişey yapma doktora götür mutlaka

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 31. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık kokonat büyüklüğünde.
Bebek başını bir taraftan diğer tarafa çevirebilir. çok hareket etmesinden dolayı annede uykusuzluk olabilir. Bu haftadan itibaren yalancı doğum ağrıları (braxton hick kasılmaları) başlar. bazen erken doğum eylemi başlayabilir. ağrılar sürekli olursa mutlaka doktorunuza haber verin.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 40 cm ağırlıgı 1650 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Evet kuzum bugün göz ameliyatı oldum şimdi hastanedeyim yarın sabah taburcu olucam inşallah
Geçmiş olsun canım inşallah canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rica ederim canım umarım şifa olur sanada miniğe de ❤
Sağol cmm inşallah ♥️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rica ederim canım umarım şifa olur sanada miniğe de ❤
Sağol cmm inşallah ♥️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar