Sorum var Kizlar hayirli sahurlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nehir ada'm tarafından oluşturulan Kizlar hayirli sahurlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 364 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar hayirli sahurlar
Konbuyu başlatan Nehir ada'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
36+1 gece 1 gibi şiddetli sancim vardi uykudan uyandım o derece ağrıdı sabah olsun öyle hastaneye gidiyim diyorum diğer bebeğimde uyuyor 😭 ara ara sanci var dogum olurmu sizce
Canım doktorlar üstüne basa basa söylüyor her doğum bir değil yan yatakta yatan hastayla aynı sancıyi çektik avaz avaz bağırdı onun açılması oldu doğumu yapıldı benm ilaç verdiler açılma yoktu o sancıyla yattım uyudum üç hafta sonra doğumum oldu imkanın varsa bı iki saat bekle geçmezse hemen git

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Dakika tutamiyorum ama uyandigimdakinden hafif yine sancim var nehir prematüre doğmuştu direk sezeryan a alındım bunda böle ağrı olunca bilemedim nazım diye ama duramıyorum sırtımdan girip karnımda gezen bi ağrı 😪😪
Bak doğum sancısı aynen belinden kasığına doğru oluyor bir kaç dk sürüyor sonra geçiyor bir kaç dk sonra bir daha başlıyor sancın bu şekildemi uzanınca filan geçiyormu

Nehir ada'm

Kayıtlı Üye
rank
Canım doktorlar üstüne basa basa söylüyor her doğum bir değil yan yatakta yatan hastayla aynı sancıyi çektik avaz avaz bağırdı onun açılması oldu doğumu yapıldı benm ilaç verdiler açılma yoktu o sancıyla yattım uyudum üç hafta sonra doğumum oldu imkanın varsa bı iki saat bekle geçmezse hemen git
Eşim dedi ambulans cagirim gidek diye ben dedim az bekleyim sabahakadar geçmezse mecbur gideceğim çünkü duramadım halada sirtimda ağrılar var uzanamiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bak doğum sancısı aynen belinden kasığına doğru oluyor bir kaç dk sürüyor sonra geçiyor bir kaç dk sonra bir daha başlıyor sancın bu şekildemi uzanınca filan geçiyormu
Uzanamiyorum uyanınca ağrı devam edio agri oluyor eşim biraz belimi ovaladi ama oda fayda etmedi

Uzanamiyorum uyanınca ağrı devam edio agri oluyor eşim biraz belimi ovaladi ama oda fayda etmedi

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
Eşim dedi ambulans cagirim gidek diye ben dedim az bekleyim sabahakadar geçmezse mecbur gideceğim çünkü duramadım halada sirtimda ağrılar var uzanamiyorum
Bence bekleme git canm bak benmde ağrım vardı ilaçla sancimi durdurdular gitmeseydim belki acilmam olacaktı erken doğum yapacaktım doktor bana bacağım ağrıyor diyip doğuma giren hastalarim bile oldu herkesin farklı oluyor demisti

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank

Canım muhtemelen doğum sancısı bekleme git açılman olur

Tüm sayfalar yüklendi.