Kızlar Hülya İle Görüşüyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde ^^ ÖzLem 💜 ^^ tarafından oluşturulan Kızlar Hülya İle Görüşüyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 719 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Kızlar Hülya İle Görüşüyorum
Konbuyu başlatan ^^ ÖzLem 💜 ^^
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Tamam canım çok teşekkür ederim Allah razı olsun ❤️🥰 inşallah canım benim inşallah ya ❤️ evet çok etkilenmiş üzülmüş ya
Çok üstüne gittiler hülya brnim için çok değerli brnce onun için Allahim korusun onu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sanal dünyayı o kadar da dikkate almasın bebeklerini vede en önemlisi kendisini düşünsün stresten uzak dursun
İsmi lazım değil şimdi ağzımdan kötü bişey çıkacak kıza beddua etti terbiyesiz Allah akıl fikir versin

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Çok üstüne gittiler hülya brnim için çok değerli brnce onun için Allahim korusun onu

İsmi lazım değil şimdi ağzımdan kötü bişey çıkacak kıza beddua etti terbiyesiz Allah akıl fikir versin
Aynen öyle canım benim sordum kızlara soylyym mi dedim söyle dedi selam söyle dedi evet ckk üzgün gerçekten bayağı kötü rahatszlndi şimdi evinde dinleniyor çok iyi birisi bnde çok seviyorum millet de ne kadar ayıp etti ama üzüldü böyle oldu 😢

Sanal dünyayı o kadar da dikkate almasın bebeklerini vede en önemlisi kendisini düşünsün stresten uzak dursun
Bende aynısını diyorum gerçekten de öyle kendi canına yazık bak kötü oldu üzülme takma diyorum dünya buradan ibaret değil ya üzülmeyin takmayın hepimizde

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Ayy canım benim Rabbim kuzularıni ona bağışlasın geçmiş olsun dileklerimi ilet selam söyle herşeyin en iyisine en güzelini layık olduğunu söyle bu gebelik serüvenini güzel bir şekilde tamamlar inşallah 🥰

Burda olanlara mi içerlenmiş
Evet aynen o kadar beddualar yedi kız çok zoruna gitti bana bu yaşıma kadar kimse kötü söz bile söylemedi ben hayatım boyunca hep insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum.desi gerçekten o bedduayi hak etmedi🙁

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba Hülya ile sürekli konuşuyorum iki gündür kendi hastahnedeydi annensi yanındaydı biraz tehlikesi de vardı doktor bugün taburcu etmiş stresten vs uzak duracaksın demiş bende kızlar seni merak ediyor dedim söyle canım yazdı o yüzden yazdım ❤️
Çok şükür kuzum rabbim şifalar versin inşallah

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Gamze 😤😤😤

Cildiriyorum bu kız bişey yemiyor anne sütü gün boyu ağzına lokma almıyor şuan yemek zorla veriyorum ağzını sıkıyor açmıyor neden acaba offfff
Allah Allah Elif'im acaba diş döneminde olabilir mi çünkü diş çıkaracağı zaman bebekler çok iştahsız olabiliyor hiçbir şey yemek istemiyor Bir de böyle sevebileceği yiyebileceği şeylerden dene bakalım ya da böyle oyunla oyuncakla böyle eğlendirerek vermeyi dene bakalım

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Hülya ile sürekli konuşuyorum iki gündür kendi hastahnedeydi annensi yanındaydı biraz tehlikesi de vardı doktor bugün taburcu etmiş stresten vs uzak duracaksın demiş bende kızlar seni merak ediyor dedim söyle canım yazdı o yüzden yazdım ❤️
Geçmiş olsun canım inşallah çabuk toplarlar kendisini

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Allah Allah Elif'im acaba diş döneminde olabilir mi çünkü diş çıkaracağı zaman bebekler çok iştahsız olabiliyor hiçbir şey yemek istemiyor Bir de böyle sevebileceği yiyebileceği şeylerden dene bakalım ya da böyle oyunla oyuncakla böyle eğlendirerek vermeyi dene bakalım
Yaş pasta yaptım onu yiyor şekerli ondan ama pilav cacik veriyorum yemiyor

Tüm sayfalar yüklendi.