Kızlar içimde hep bir korku var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nisa16 tarafından oluşturulan Kızlar içimde hep bir korku var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 476 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar içimde hep bir korku var
Konbuyu başlatan Nisa16
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar merhaba Buyuk oglum 3 yasindayken havale gecirdi ozaman tecrubesizdin bilemiyordum pek birsey ama kucuk oglumda daha dikkat ettim bir sabah bayildi ve hic atesiyokken megersem epilepsisi varmis ilkdefa bayildiginda ogrendim epi lepsi oldugunu ogundem sonracok korkuyorum kucuk kizimada birsey olur diye hep bu korkularla yasadim veben biraz panik atak birisiyim biturlu bu korkularimi yenemiyom hastaneye cocuklari goturdugumde yuregim pirpir carpiyor korkudan sanki doktor kotu haber vercek bana
gibi geliyor bu korkumu nasil yene bilirim biturlu atamiyom simdi kucuk kizim biraz atesi ciksa yuregim pirpir ediyor cok korkuyorum😞😞

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar merhaba Buyuk oglum 3 yasindayken havale gecirdi ozaman tecrubesizdin bilemiyordum pek birsey ama kucuk oglumda daha dikkat ettim bir sabah bayildi ve hic atesiyokken megersem epilepsisi varmis ilkdefa bayildiginda ogrendim epi lepsi oldugunu ogundem sonracok korkuyorum kucuk kizimada birsey olur diye hep bu korkularla yasadim veben biraz panik atak birisiyim biturlu bu korkularimi yenemiyom hastaneye cocuklari goturdugumde yuregim pirpir carpiyor korkudan sanki doktor kotu haber vercek bana
gibi geliyor bu korkumu nasil yene bilirim biturlu atamiyom simdi kucuk kizim biraz atesi ciksa yuregim pirpir ediyor cok korkuyorum😞😞
Canım iki çocuğunda da sorun yaşadığın için normal o psikolojiyi atamıyor olman bende küçük oğlumla bazı şeyler yaşadım yolda bile ambulans görsem tüylerim diken diken oluyor 4 sene geçti üzerinden ama dün gibi gözümün önünden gitmiyor en ufak şeyde yine bişey mi olacak korkusu bende de var sürekli, böyle şeyler unutulmuyor atlatılmıyor da kolay kolay, kötü düşünme elinden geldiğince hatta daha kolay atlatabilmek için psikolojik destek bile alabilirsin çok faydasını görürsün etrafındakilerin sana takma etme geçti bi daha olacak diye bişey yok demesiyle sende bişey geçmiyor çünkü kendimden biliyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar