Sorum var Kızlar idrar kültüründe üreme saptandı ne demek?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Kızlar idrar kültüründe üreme saptandı ne demek? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 924 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar idrar kültüründe üreme saptandı ne demek?
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Aynen katılıyorum sonda daha garanti yapan doktora göre de acı çekebilir de çekmeye bilir de Kayra dan o yöntemle 5 6 defa idrar aldılar 🥺🥺 canı çok yanmıştı oğlumun
Bizimkinin de çok yandı baya krize girer gibi ağladı 🥺 tabi biz annelerin canı yanmasa da kalbi yandı onlar ağlarken 😟 Off Kayram yaa kaç defa yaşamış o eziyeti 😣 Allah'ım bir daha yaşatmasın inşallah 🙏

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bizimkinin de çok yandı baya krize girer gibi ağladı 🥺 tabi biz annelerin canı yanmasa da kalbi yandı onlar ağlarken 😟 Off Kayram yaa kaç defa yaşamış o eziyeti 😣 Allah'ım bir daha yaşatmasın inşallah 🙏
Aynen kuzum insan dayanamıyor 🥺🥺. Amin canım amin rabbim hiç bir annenin evladına yaşatmasın

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Şuan sarılık değeri 10.32 çıkmış testte TSH ve T4 hormonlarıda düzelmiş düşmüş değer olarak. Cuma bakalım ne diyecek doktor 🤦 sarılık uzaması idrar yolu enfeksiyonundan olurmuş inşallah düzelir
Evet idrar yolu , TSH , vs baya tetikliyor canım dikkatli ol şuan değere göre uzamış sarılık geçiriyor

Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sürekli emiyor kiloda alıyor niye geçmiyor bu sarılık delircem 😣
Uzamış sarılık emzirmekle geçmiyor canım kendini sakın emziriyorum geçmiyor gibi psikolojik baskı yapma.biz 3 ay yaşadık tedavisi biitp bütün oluşan enfeksiyonları atlatınca geçti Kayra'nın sarılığı. Senin emzirmenle geçen bir şey değil yenidoğan sarılığına hiç benzemiyor 🤦🏻‍♀️ enfeksiyonu geçince düzelir inşallah 🤲🏻

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Uzamış sarılık emzirmekle geçmiyor canım kendini sakın emziriyorum geçmiyor gibi psikolojik baskı yapma.biz 3 ay yaşadık tedavisi biitp bütün oluşan enfeksiyonları atlatınca geçti Kayra'nın sarılığı. Senin emzirmenle geçen bir şey değil yenidoğan sarılığına hiç benzemiyor 🤦🏻‍♀️ enfeksiyonu geçince düzelir inşallah 🤲🏻
İnşallah çünkü sürekli emiyor hatta emerken süt fazla diye boğuluyor gibi emiyor sütüm yetmiyor mu diye düşünüyordum ama emerken sürekli yutkunma ve nefes alma ihtiyacı duyuyorsa kulağı oynuyorsa süt yetiyodur dedi ablam hepsi var hatta sütten boğuluyorum korkusu yüzünden eliyle göğsümü tutup ittiriyor bide bağırıyor baya gülüyorum ona ama bitmedi bu sarılık inşallah geçer ya çok korkuyorum beyne hasar veriyor yazıyor bazı sitelerde 😟🥺

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İnşallah çünkü sürekli emiyor hatta emerken süt fazla diye boğuluyor gibi emiyor sütüm yetmiyor mu diye düşünüyordum ama emerken sürekli yutkunma ve nefes alma ihtiyacı duyuyorsa kulağı oynuyorsa süt yetiyodur dedi ablam hepsi var hatta sütten boğuluyorum korkusu yüzünden eliyle göğsümü tutup ittiriyor bide bağırıyor baya gülüyorum ona ama bitmedi bu sarılık inşallah geçer ya çok korkuyorum beyne hasar veriyor yazıyor bazı sitelerde 😟🥺
Maşallah canım sende ben gibisin bizim kayrada aynı Ahmet gibi 😂😂itiyor çekiyor ne yaptığı belirsiz. Ama dedipim gibi uzamış sarılık senin emzirmenle alakalı değil canım stres yapıp sütünü etkileme . Hayır internete bakma ben bizzat doktora sordum oda bana sarılığın beyne zarar vermesi için 40 50 görmesi lazım onun dışında beyne zarar vermiyor dedi . Ben de o zaman rahatlamıştım senin de için rahat olsun 10 20 ile beyne zarar gelmiyor kuzum

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah canım sende ben gibisin bizim kayrada aynı Ahmet gibi 😂😂itiyor çekiyor ne yaptığı belirsiz. Ama dedipim gibi uzamış sarılık senin emzirmenle alakalı değil canım stres yapıp sütünü etkileme . Hayır internete bakma ben bizzat doktora sordum oda bana sarılığın beyne zarar vermesi için 40 50 görmesi lazım onun dışında beyne zarar vermiyor dedi . Ben de o zaman rahatlamıştım senin de için rahat olsun 10 20 ile beyne zarar gelmiyor kuzum
Aşırı mutlu oldum bu verdiğin bilgiyle Allah razı olsun canım benim yaa 🥰🥰❤️❤️❤️ cidden içim nasıl rahatladı bilsen varya 💜💜

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Aşırı mutlu oldum bu verdiğin bilgiyle Allah razı olsun canım benim yaa 🥰🥰❤️❤️❤️ cidden içim nasıl rahatladı bilsen varya 💜💜
Cümlemizden razı olsun kuzum 🤲🏻 biliyorum insan bu haberi alınca kıpır kıpır oluyor 🤭🤭

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar