Sorum var Kızlar ikinci gebeliğim 16 haftalık hamileyim çarşamba günü 17.haftalik olucam

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demet tarafından oluşturulan Kızlar ikinci gebeliğim 16 haftalık hamileyim çarşamba günü 17.haftalik olucam başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 417 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar ikinci gebeliğim 16 haftalık hamileyim çarşamba günü 17.haftalik olucam
Konbuyu başlatan Demet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demet

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar 16 haftalık hamileyim çarşamba günü 17.haftalik olucam ikinci gebeliğim sanki bebeğimin hareketlerini hissediyorum bu olabilirmi veya banami öyle geliyor oynuyor sanki hafif böyle hissediyorum sanki
Olabilir tabii ki kuzum ikinci gebelikte daha erken hissedilir derler ama benim ikinci gebeliğim 22. Haftada hissettim tabi herkeste aynı olmuyor

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Hissedebilirsin canım 🥰
🥰😍😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Olabilir tabii ki kuzum ikinci gebelikte daha erken hissedilir derler ama benim ikinci gebeliğim 22. Haftada hissettim tabi herkeste aynı olmuyor
Ayy sagol canim valla hissediyom biseyler ama emin olamadim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayy sagol canim valla hissediyom biseyler ama emin olamadim

Demet

Kayıtlı Üye
rank

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 16 haftalık hamileyim çarşamba günü 17.haftalik olucam ikinci gebeliğim sanki bebeğimin hareketlerini hissediyorum bu olabilirmi veya banami öyle geliyor oynuyor sanki hafif böyle hissediyorum sanki
2. Ci gebelikte normal artık hissetmen ilki geç 2.ciye kolay hissedebiliyor annelerimiz 😇

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar